sepulturk

girdiği entrylerden arhavili olduğunu tahmin ettiğim, entrylerini okuyup fena değilmiş dediğim yeni bilgiç.hoşgelmiş diyorum ben de herkes gibi.
chicago bulls sempatizanı olduğunu entryleriyle ortaya koymuş fakat bu bilgi akratımını yaparken mesela ikinci dönem jordan şampiyonluklarında takımın altıncı adamı olarak skora büyük katkı yapan toni kukocu nedense atlamıştır. halbuki ben kendisinden bill wennington hakkında bile entry beklerdim hayalkırıklığına uğradım.
gece itibariyle bir türlü entry’lerinin doğru dürüst girmeyi beceremeyen ve sürekli edit’leyen malımsılaşmış bilgiç.
hocanın sınava girip "defter kitap açık arkadaşlar" demesiyle okulunun uzayacağını sezen bunu aşşağı yukarı boş kağıt vererek bütün arkadaşlarıyla beraber resmiyete döken öğrenci.
gece gece telepati olayında tavan yaptığımız yazardır.aynı anda aynı cümleyi düşünüp yazmışızdır.tarihlere dikkat, entryler editsizdir.

#404648
#404649
engin bilgileri ile beni calculus 3 konusunda bilgilendirmemiş ve sunavdan çakmama sebep olacak kişidir.

bikaç saat sonradan gelen edit: sınav süper geçmiştir, sepulturk ün çabalarına teşekkür ederim..
oyunlar konusunda hem fikir olduğumuz oyun kurdudur ayrıca sözlüğün sahip olduğu ender kaliteli bilgiçlerden bir tanesidir.
bilgisayar oyunları ve müzik tarzı hakkında beni ziyadesiyle bilgilendirmiş/bilgilendiren yazar. teşekkürlerimi sunuyorum.
0 /