seda sayan

9-10 kez evlenmis ve boylece saga sola verirken namusundan hicbir sey kaybetmemis(!) insan..
beni siki siki sar sarkisi sayesinde bugun yegenimi guldurmeme vesile olmus sanatcidir.
-bana simcity oyununu alacak misin?
-bana sim city city city al.
hakan sukur’un kardesi gokhan sukur’den gectigimiz gunlerde cocuk yapmamasi nedeniyle bosanan sarkici.
bir dine inanan insanlarin tanrim bunu bize nispet olsun mu,diye yarattin dedirttirecek kadar facia olan sarkici.sundugu sabah programiyla da esnaf aleminin gozlerini aydinlatan ve kadinlarin ne kadar aptal olabilecegini gosteren kisidir.sarisindir aptaldir da bu kadar mi,olabilir dedirttirecek kisi?
türk halk kültürünün artık iyice yozlaşmasına önayak olmuş bir kadın.çocuklarımız genç kızlarımız eşlerimiz sevgililerimiz bu kadınları görerek gerçek hayatı bunun gibi zannediyor ve türk aile yapısı artık tarihe karışıyor. birileri bunlara dur demeli.
biraz önce zapping yaparken seyircilerden bir bayanı sahneye çağırıp sütyen askılarını düzeltmeye çalıştığına şahit oldum.bayanın askıları penyenin kenarından görünüyordu, onları içeri soktu.lakin belki kendisi fakında değildi ama büstiyer adı altında giydiği kendi giysisi de sütyendi ama nihat doğana rağmen sütyenini(!) saklamak için hiç bir girişimi yoktu.
bir ’’sabah sabah (kafa) sıken seda ’’ programında ;

— alooo, kiminle görşüyoruz

— ben mustafa

— naber lan mustafa. nerden arıyosun bizi mustafa?

— şişli’den

— ne is yapıyon lan mustafa

— belediye başkanıyım...

sevgilisi nihat doğan’dan kuaförünü dövdüğü gerekcesiyle ayrılan şarkıcı.aradan kısa bir süre gectikten sonra nihat dogan canlı yayında seda sayanın bastığı toprak olmak istediğini dile getirerek gönlünü almayı başarmıştır.
banu alkan ın , murat taşdemir i çalmakla suçladıgı hatta başka bir kanalda (lerzan cımla beraber) arkasından "kobraaa kobraaaaaaaa " diye bangır bangır bagırdıgı ama sonuçta açtıgı dava sonucunda lerzan mutlu nun programını yayından kaldırılmasını sağlayan ve eşşek yüküyle tazminat alan hafif dişlek oldugunu hatırladıgım hanım abladır ayrıca nihat doğan ın ugruna birilerini tartakladıgı helalidir kendisi
0 /