sakaryaspor

renkleri yesil-siyahtir.taraftarlari cok fanatik olup her macta sakarya ataturk stadini doldururlar. tatangalar sakaryaspor’un kaybettigi maclardan sonra, hatta kaybetmedigi maclardan sonra da, otoban kenari ve bilumum sote yerlerde rakip takim taraftarlari ve otobuslerine tasli, sopali, dayakli cok hos suprizler hazirlamaktadirlar.
bugün oynadığı maçı kazandığı haberini şimdi spooky tarafından girilen entry ile anladığım, yaşadığım şehrin takımıdır. bundan üş-beş sene önce eskişehirde yapılan play off finaline yirmi beş bin kişinin gittiğini hatırlayarak, şimdiki finalde de taraftar sayısının ne olacağını tahmin edebilmek hiç de zor değildir.
sene başından beri bir türlü takım olamadı. gol atmayı beceremiyor, gol yemezse 1 puan alabiliyor, yerse zaten iş bitiyor.. tatangalar gibi aşmış bir taraftar grubuna sahip yüksek potansiyelli bir şehre bu takım yakışmıyor maalesef.
ne bir deprem yıkar
nede bir kaza
tek aşkımızsın sen manisakarya ve,
maç günlerim elimde efes pilsenim diye müthiş tezahüratlar ortaya koyan tatangalar adlı taraftar grubuna sahip bir çok futbolcu yetiştirmiş olan türk spor klubü
asansör takımlardan biri.süper lige bir arkadaşa bakım çıkacaktım misali uğrar tekrar tff 1.lige döner.