safiye inci

gözaltina alinmis kendisi.

fatih tezcan'in halen daha gozaltina alinmis olmamasi garip tabi. gerci bu kizin da ifadesi alinir sonra hop serbest birakilir, toplumun da bu sekilde gazi alinmis olur.
Son haberlere göre çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmiş. Bu ülkede nadir de olsa güzel şeyler olabiliyor.
özür videosu yayinlamis ama iş işten gecti be guzelim. cezaevinde kogus arkadaslarina anlatirsin artik meramini. gerci ilk durusmada serbest birakilacaktir muhakkak ama turkiye'de de durusma gunleri hayli uzun olur malumunuz. ha bir de adli tatil var arada. hadi bakalim aylar boyu takil oralarda sen.

Safiye inci kim? bu video gerçek hayat mı yoksa kurgulanmış bir mizansen mi? safiye'nin kesinlikle hapiste olduğunu nereden biliyorsunuz? İfade özgürlüğü nedir?

Gözünüze sokula sokula yapılan her psikolojik operasyona böyle atlarsanız... ohooo.. işimiz var yani..Atatürk'e hakaret ettiği gerekçesiyle hapis cezası alan kişi. Arkadaş sevmeyebilirsin ama saygı duymak bu kadar mı zor be!
ankara cumhuriyet bassavciligi tarafindan kendisi hakkinda "Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret" suclamasi ile 4 sene 6 aya kadar hapis cezasi istemi ile dava acildi. adim gibi biliyorum ki daha ilk durusmasa tutuksuz olarak yargilanmak icin serbest birakilacak yahut adli kontrol sarti ile tahliye edilecek.
toplu nabzını yoklamak, insanları ulu önderimiz, kurucu babamız, ebedi liderimiz hakkında bu adice kalkışmalara toplumu alıştırmak için öne sürülen bir maşa, olay büyük ses getirince de günah keçisi ilan edilen bir zavallı.

acıyorum kızım sana, zavallısın.
bir gün sen de doğru yolu bulup başında ölü evini temsil eder gibi giydiğin kara çarşafı çıkarıp araplıktan kurtulup gerçek islam'ın ayette bize emrettiği tesettüre gireceksin.

sana küfür değil, dua ediyorum.