şafak sezer

sesi de guzelmi$ kendisinin ama mizahtan bu kadar uzak birisinin durmadan komedi filmi cekmesine de bir anlam veremiyorum. uzaksin mizahtan i$te, aga rolleri oynamalisin sen, tipin de son donem biyiklarin da musait. komediden uzak dur, aga ol sen.
çok yetenekli olduğuna inandığım halde bir türlü doğru işler yapamayan kişi.vizontele dışında başarılı olan bir işi yok gibi.bu da seçici olmadığını ya da sürekl yanlış projeleri seçtiğini gösteriyor.
göründüğünden daha fazlasına sahip olan bir insandır.televizyon ya da sinema kariyeri başlamadan önce leman ın ofisinden çıkmayan,yıllarca oraya gidip gelen ve bir şeyler biriktiren bir insanmış.
cok komik, ne bileyim enfes rol yapan, karizmatik falan bir adam degil aslinda. neden bu kadar talep gordugunu cozemiyorum bir turlu. bilmemkac reklamda, bir o kadar dizide ve pek cok filmde kendisine denk geldigimize gore vardir bir numarasi demek ki.
muhtemelen oynadigi filmler icin ya da diziler icin kendisi uste para oduyor. ba$ka turlu nicin bu kadar filmde oynatilir ki bir insan. $imdi star tv de gora yayinlaniyor, orada da bu adam var, atv’de maskeli be$ler irak isimli film var, orada da bu adam var. e yeter ama.
sanki çok gişe yapan bir oyuncuymuş gibi her sene en az 1 adet komedi filminde yer alan zat. bırak 2 saat sinemada izlemeyi bazen reklamlarda bile tahammul edilmiyor tiplemelerine kanaatimce.
0 /