rasim ozan kütahyalı

beyaz futbol isimli beyaz tv programina yeniden dönmüş söylenilenlere göre. futbol severlerin hic mi midesi yok ben bunu anlamadim.
Kainatın en yalaka adamlarının başında geliyordu, şükür çektiler ipini. Dün ya da önceki gün beyaz tv de dahil olduğu bir spor programında 'kusturmalı Boşnak saksosu' gibi iğrenç bir cümleyi iki kere kullandı, sonra da programdan vurdular kıçına tekmeyi. Bakalım bundan sonra hangi kanalda yalakalık yapabilecek.
bunu nagehan alçı ile birlikte kanada’ya falan yollamalı kanımca .. gitsinler orda tv programı falan yapsınlar kanadalı kardeşlerimizinde dünyası şenlensin ..
sadece bağıranilen adam olarak aklımda kalan , her hangi bir programda olduğunu görünce kanalı değiştirdiğim kişi şeysi..
egemen bağış ın telefonunun hacklenmesi sonucunda sanirim kendi numarasi da if$a olmu$, twitter uzerinden bozuk atiyor insanlara $u $ekillerde;

rasim ozan kütahyalı ‏@rasimozan_k 7 sa
avukatımız esennur ezgi’ye hukuki süreci başlatması için talimat verdik.beni arayıp rahatsız edenler de yargılanacak.

rasim ozan kütahyalı ‏@rasimozan_k 8 sa
bu numaraları paylaşan her kullanıcı 6 ila 10 yıl arası hapis cezasıyla yargılanacaktır.

rasim ozan kütahyalı ‏@rasimozan_k 8 sa
benim ve nagehan’ın olduğu iddia edilen numaraları paylaşan twitter kullanıcılarına ağır ceza davaları açılacaktır.
kendisiyle ilgili o fotoğraf şu videodandır ve kendisi bir saniye katlanamadığım bir insan olmasına rağmen, adamın da hakkını yemeyelim, bu videodaki kişi değildir .

http://tinyurl.com/q9dh4rk
kendisi ile alakali $u fotograf fotomontaj degilse bu fotograf uzerinden cok su yurur cok ses gelir;

https://twitter.com/cicekabbas3/status/412733175790858240/photo/1
ahmet hakan bu adamin hakkinda bugun oyle bir yazi yazmi$ ki yenilir yutulur cinsten degil. ellerine saglik ahmet hakan;

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25361984.asp?yazarid=10&hid=25365179
kaçışın olunmadığı adamdır.her yerde karşıma çıkıyor istemediğin ot misali meymeletsiz.onu görünce günüm kötü geçiyor.bir insan her konuda konuşur mu ya bu adam konuşuyor.
mehmet baransuyla kuzen yada lise arkadaşı olması muhtemel kişilik ikisinide yarım gün dövseniz gene son dakkada sizi sinir edicek laf söylebilirler. ayrıca rasim ozan sesi yükseltmenin bilgi anlamına geldiğini sanmasıda cabası.
iki gun once wesley sneijder icin "cok yakin bir tandigim hollanda havalimanindan mesaj atti $imdi, wesley $u anda burada ve 10 dakikaya kadar istanbul’a dogru ucakla yola cikiyor", "wesley $u anda ucakta 21:30 da ataturk havalimaninda", "ucagi rotar yapti ama su anda wesley havada, az sonra ataturk havalimaninda" gibi yazilar yaziyordu. oysa ne gelen oldu ne giden. ünal aysal’in aciklamasina gore adam halen du$unme a$amasindaymi$ ustelik. i$te boyle trollenip her duydugunu gercek sanip cok biliyormu$casina saga sola yayarsan duyduklarini o bilgilerin alayi elinde patlayiverir.
0 /