rasim ozan kütahyalı

bir bagirarak konu$ur ki programlarda, zannedersin sivas meydaninda miting alaninda oy toplamaya cali$iyor. gozumde mehmet metiner’den zerre farki yoktur, zira her ikisi de ruhlarini akp’ye adami$ insanlardir.

bugun ba$bakan ciksin televizyonda bir $eyler soylesin, ak$amina kalmaz rasim ozan kütahyali "bakin ba$bakan bugun bunu soyledi, ne de guzel soyledi" diye inim inim inler.

eh bir insan akp taraftari olur da turk silahli kuvvetlerinin du$mani olmaz mi? olur elbet. rasim ozan efendi sirf recep tayyip erdogan asker du$manidir diye turk ordusuna di$ bileyen birisidir. benim tespitim bu yonde.
cok cok cok itici bir insan.

sirf kendisi konu$sun, anlatsin sussun, sonra ba$kasi konu$urken de onun konu$masina alabildigine yuksek bir sesle mudahale etsin onun konu$ma hakkini sabote etsin, sonra kalksin sagda solda "vay efendim demokrasi, ay aman demokrasi" diye inlesin dursun. $ak$akciligini yaptigi akp isimli partinin demokrasi anlayi$ini bizlere yeniden tanittigi icin te$ekkur ederim kendisine, zira kendisinin demokrasi anlayi$i neyse akp’nin de tipkisi.
kendisi hakkında yazacaklarım benim bir daha buraya yazamama sebebiyet vermekle kalmaz sözlüğü kapattırabilir bile. o yüzden yazmıyor kendime saklıyorum düşüncelerimi, ama çalıştığı gazetenin kurucusu ağabeyleri içinde aynı düşünceler hasıl oluyor bünyemde belirtmeden geçemiyeceğim. sabır en büyük erdemdir.

(bkz:sahibinin sesi)
akp’den maa$ aldigini du$unuyorum. ben maa$ + ikrami + ssk + yol parasi alsam bile bu kadarini ba$aramazdim. bildigin gonullu akp neferi
akp propagandasi yapacagim diye kendisini du$urdugu durumlar herkesce malum, ancak akp bile bu durumdan zarar gorur. ben bu adam kadar saygisiz bir insan levent oran’i tanidim mesela ama en azindan levent oran yaptiklarini populer olmak icin yaptigini itiraf etmi$ti en sonunda. bu adam neyin pe$inde halen daha anlami$ degilim. bu kadar saygisizlik, bu kadar kendini bilmezlik daha nereye kadar. müjdat gezen’e "siz darbeleri destekliyorsunuz" diyebilen bir adam bu adam ki mujdat gezen 12 eylul de sanik olarak yargilanmi$ti hatirlatirim.

ters cephe’de mujdat gezen ile olan tarti$masi icin;

http://tinyurl.com/6exlslu
gerçekten gereksiz biri. gazeteci desen değil, magazin figürü desen fazla cıvık... yok arkadaş bu arada kalmışlardan maalesef.
bu bilgi yetersizliği, iticiliği, sinir bozuculuğu, tartışmalardaki çocukça saygısız tavırları ve cıvık ukala duruşuna rağmen her kanalda hayatımıza sokulmaya çalışan gereksiz kişi.
1 dk sonra : ajdar ne kadar sanatçıysa r.o.k da o kadar yorumcu vb.
nagehan alçı’nın kocası.
bu aralar her delikten çıkmaya başladı.şimdi de star da berna laçin ve funda özkalyoncuoğlu ile ’yerden göğe’ diye bir proğram yapmaya başlamış.
amacı zaten insanların sinirini bozup, kavga ortamı yaratıp prim yapmak. ben bu primi yaptırır mıyım? yaptırırım. zira topluma faydalı bir şey yapmış olurum. olur muyum? olurum.
0 /