rasim ozan kütahyalı

genel kültür fakiri bir yazar müsvettesi. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan. ismi dışında yazar veya gazeteciye benzeyen bir tarafı yok. üzerine 3-5 cümleden fazla yazılmaya değecek biri de değil aslında.

katıldığı bir kaç programa denk geldim. adamın tartışma programlarındaki mevcudiyeti bile sırıtıyor ortamda. iğreti duruyor. kendi bünyesi bile sinyal yayıyor "ne işin var oğlum burda" diye. iki de bir cep telefonuyla oynuyor, kafasını yere gömüp ortamdan çook uzaklara gidiyor ruhu ve birdenbire müdahil oluyor konuya bağıra çağıra. yaptığı saç sakal imajıyla çok başarısız bir nihat genç kopyası ayrıca. piyasada hiç adam kalmamış amk.
bir bagirarak konu$ur ki programlarda, zannedersin sivas meydaninda miting alaninda oy toplamaya cali$iyor. gozumde mehmet metiner’den zerre farki yoktur, zira her ikisi de ruhlarini akp’ye adami$ insanlardir.

bugun ba$bakan ciksin televizyonda bir $eyler soylesin, ak$amina kalmaz rasim ozan kütahyali "bakin ba$bakan bugun bunu soyledi, ne de guzel soyledi" diye inim inim inler.

eh bir insan akp taraftari olur da turk silahli kuvvetlerinin du$mani olmaz mi? olur elbet. rasim ozan efendi sirf recep tayyip erdogan asker du$manidir diye turk ordusuna di$ bileyen birisidir. benim tespitim bu yonde.
kendisini siyaset, spor, magazin ve din kültürü içerikli programlarda sıklıkla görebilirsiniz.

hani lisede her enstrümanla 2 parça çalabilen; fakat 3. bir parçayı çalamadığı için hiçbir gruba giremeyen jöleli çocuklar vardır ya, onlar gibi işte bu adam.
konuşmasın.
kesinlikle konuşmasın.
el kol işaretleriyle anlatsın ne anlatacaksa.
o ses...tanrım o ses...

yo yo hayır,mümkünse ses tellerini bir daha hiç ama hiç kullanmasın.
akp’den maa$ aldigini du$unuyorum. ben maa$ + ikrami + ssk + yol parasi alsam bile bu kadarini ba$aramazdim. bildigin gonullu akp neferi
akp propagandasi yapacagim diye kendisini du$urdugu durumlar herkesce malum, ancak akp bile bu durumdan zarar gorur. ben bu adam kadar saygisiz bir insan levent oran’i tanidim mesela ama en azindan levent oran yaptiklarini populer olmak icin yaptigini itiraf etmi$ti en sonunda. bu adam neyin pe$inde halen daha anlami$ degilim. bu kadar saygisizlik, bu kadar kendini bilmezlik daha nereye kadar. müjdat gezen’e "siz darbeleri destekliyorsunuz" diyebilen bir adam bu adam ki mujdat gezen 12 eylul de sanik olarak yargilanmi$ti hatirlatirim.

ters cephe’de mujdat gezen ile olan tarti$masi icin;

http://tinyurl.com/6exlslu
meslek adları literatürü diye bir şey var mı acaba?
eğer varsa, o literatürde "herbokolog" diye bir meslek adı olmalı.
yoksa; önerim dikkate alınsın.
lütfen.
bunu nagehan alçı ile birlikte kanada’ya falan yollamalı kanımca .. gitsinler orda tv programı falan yapsınlar kanadalı kardeşlerimizinde dünyası şenlensin ..
0 /