poşet

supermarketlerin bizi bogdugu icine bir seyler konmak icin icat olunmus ince naylondan canta. bir de bazi kadinlarin basina amacli gecirilebildigi rivayet edilir.
taze çıkmış bir serdar ortaç şarkısı.

ben ne sana takarım
ben ne seni ararım ne trip atarım
sen ne beni oyala
ne omuz ovala işime bakarim

ben o nazi çekemem
günaha giremem kötü söz edemem
aşk bu kızılötesi yaralı müzesi
hareket edemem acılarim heveste
güneş açar aheste bir kapalı kafesteyim
topu topu bir deste ara sıra bi besle
iki nota harbiden.net bir besteyim
seni çöpe atacağım poşete yazık
bi sigara yakacağım ateşe yazık..

aşk kime acımak mı bu yükü taşımak mı
yarayı kaşımak
sor yüzü cıkacak mı
içime akacak
güneş açacak mı.
serdar ortaç’in $arkisi. $arki her zamanki gibi, 5 km mesafeden dinlesen "aha yeni bir serdar ortac $arkisi" dersin ama klibinde oynayan hatunlar icin paso izliyorum klibi, gerci tv nin sesini mute moduna aliyorum ama ne fayda, goruyorum her $ekilde serdar ortac’i.
eczaneden prezervatif istemeye utananların, onun yerine tercih ettiği addır. eczacı anlamayacak olursa durum daha da kötüleşerek beden dili devreye girecektir. onu da anlamazsa "akşam yengenle anlarsın ya" şeklinde son bulan konusmanın başlangıç noktasıdır.
zenginlere çevreyi kirletmek serbest anladığım kadarıylan...

sikerler var ya.. milyoner olsam poşet torbasına yimbeş kuruş vermem. doğanı namına koyan adamlar doğacılık yapacakmış.. yersem .. yaşasın bez torba..

bence seçime kadar ertelerler. çıkacak huzursuzluklar dadsızlıklar oy kaybı riski felan... ben öyle düşünüyorum. anlatması uzun nedenlerden dolayı ileri vadede de yine kendilerine zarar vereceği için bence bir süre sonra tavsar.. işin ucunda para olsa bile.. böyle de düşünüyorum..
Eğer tümüyle piyasadan kaldırılmış olsa, ufak bir azınlık dışında kimsenin sesi çıkmayacaktı. ben bile devlet çevreyi sikliyor diyecektim. İyi ki ücretli satmak gibi bir kolpalık yaptılar, tuzağa düşmedik.