orijinal tonerde kalite tonersepeti

TonerSepeti,  Orijinal Toner tedarikçilerinin içinde en güvenilir firma olmaya devam ediyor.  Hemen hemen bütün markalar orijinal toner kullanımını tavsiye eder. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Paketleri bozulmamış veya kullanılmamış toneri iade edebilirsiniz. Sitemizden sipariş verebilir, yine oradan siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Ödemelerinizi havale yoluyla rahatça yapabilirsiniz.Tonerlerimiz birinci kalite ürünler olup, orjinal toner ile baskı kapasitesi aynıdır.Türkiye'nin heryerine Kargo ücretsiz gönderilmektedir. Buda ticaret ağımızın nekadar geniş olduğunu gösterir.  Tonerlerimizi koşulsuz şartsız , 2 hafta içerisinde, kullanılabiliriğini bozmadan iade edebilirsiniz. Türkiye'nin en kapsamlı toner sitesi olan www.tonersepeti.com.tr 'de 300 'den fazla toner çeşidi ile aradığınız tüm toner ve kartuş bulabilirsiniz.

Kullandığımız markalar ise şunlar;

 1. Toshiba

 2. Sharp

 3. Sagem

 4. Ricoh

 5. Olivetti

 6. Kyocera

 7. Konica Minolta

 8. Develop

 9. Dell

 10. Amano

 11. Hp

 12. Canon

 13. Brother

 14. Xerox


Eğer toner sepeti kalitesine güvenir ve ürünlerimizi satmak isterseniz, bayimiz olabilirsiniz.

Nasıl bayi olabileceğinizi aşağıdaki şartlara bakarak öğrenebilirsiniz;

1- Öncelikle sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Sağdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz; https://tonersepeti.com.tr/uyeol

2- Üye olduktan sonra bayilik başvurusu kısmına gelip iletişim formuna , üye olurken kullandığınız mail adresini belirtip, bayiniz olmak istediğinize daire bir yazı ile bize gönderiniz.

3- [email protected] mail adresine vergi levhanızın fotokopisini gönderiniz.

Bayiler için Gereken Şart;

1- Kurum vergi mükellefi olup sadece toneri pazarlayanlar, bayi olabilir.

Bayiler İçin Gerekli Belgeler;

 • Vergi Levhası Fotokopisi ( Vergi levhasının Faaliyet alanlarında bilgisayar sarf malzemeleri yer almalıdır.) [email protected] mail adresine gönderiniz.


İşte toner sepeti sitesini diğerlerinden ayıran en temel özellikler. Sitemizden ayrıntılı bilgilere ulaşabilir. İletişim bilgilerimizi bulabilirsiniz.

İrem Öz.