operation binary blackout

iptal edildiği iddia edilen bir FEMA tatbikatı.

https://www.fema.gov/nle


özetle: FEMA Mayıs ayında bir EMP saldırısı nedeniyle amerika'daki su şebekesinin ve sonra elektrik şebekesinin e haliyle internetin de çökeceği bir senaryoya hazırlanmış ama bu son koronya siksiği nedeniyle iptal edilmiş miş miş miş..

(bkz:global polis devleti)

FEMA çok değişik bir resmi kurum. Ulusal acil durum ilan edildiğinde istediği insanı tutuklama, evlere araçlara el koyma, gıda dağıtımının kontrolünü alma gibi acil durumlarla pek de ilgisi olmayan bir ton absürd yetkiye sahip. bu yetkiler tek seferde verilmedi. yaklaşık 30 yıllık bir süreçte başkanlık kararnameleriyle ilmek ilmek işlendi.

şu video FEMA'yı özetliyor..


geçen hafta trump konuşma yaparken kürsüden başkanlık forsu kaldırılmıştı.. bunun anlamı yetkiler FEMA'ya devredildi diye yorumlanan bir şeydi.. bak merak ettim şimdi başka ülkelerde oldu mu böyle başkanlık forsunun kaldırılması filan..

herneyse, fors iki gün önce geri geldi.. belki de iblissever arkadaşlarımızın planladığı gibi gitmeyen bir şeyler var.

mesela bir de karşı taraftan operation gridlock diye bir şey başladı.. devlet tarafından değil insanlar tarafından başlatıldı. Michigan'da insanlar çok sinirli.. küçük esnaf dükkanımızı açacağız . izin verseniz de vermeseniz de modundalar ve duracak gibi değiller.
konuya geri dönüyoruz operation binary blackout aslında izlemeniz gereken en temel işaret. yani amerika bir anda karanlığa gömülürse anlayın ki başlamışlardır. neye başladıklarını ne sen sor ne ben söyleyeyim.

neden önemli bu ultrasikimsonik tatbikatlar?

çünkü 11 Eylül'de falçatalı adamlar uçakları kulelere çarptırdı tiyatrosu oynanmadan hemen önce de bir tatbikat var.. kaçırılan uçakların silah gibi kullanılıp gökdelenlere çarptırılması konulu bir tatbikat..

https://digwithin.net/2017/07/30/norad-exercises-911/

asıl olaydan haberi olmayan basit asker polis gibi personeli bu tatbikatlar aracılığıyla hazır ediyorlar.

bu koronya fikiboku nereye gidiyor sorusunun cevabı hala belirsiz. şimdilik denge ortada.. eğer geri adım atarlarsa gündemi değiştirmek için mutlaka bir uyduruk vukuat patlatırlar.. okul baskını mı olur, sel mi olur, selebriti skandalı mı olur, bilinmez. bu siksiği ikinci kere yapamayız derlerse ısrarcı olabilirler.

gözler açık.