oğuzhan koç

13.05.1985’te erzincan’da doğdu.8 yaşında bursa devlet konservatuarı hocalarıdan müzik eğitimi almaya başladı.orta okul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi.bir yandan müzik çalışmalarına devam eden oğuzhan 2007 yılında bkm atölye oyuncularına katıldı.halen istanbul üniversitesi antropoloji bölümünde öğrenimine devam etmektedir. şu anda çok güzel hareketler bunlar komedi programında rol almaktadır.
yetenek abidesi insan. skeç yazarlığındaki ve oyunculuktaki performansı zaten tartışılmazken bir de gül ki sevgilim adlı aşmış parçayı seslendiren ve hatta yazan kişinin kendisi olduğunu bununla da yetinmeyip bir çok başka güzel parça yazıp seslendirdiğini öğrendiğim kişiliktir kendisi. kendisini en yakın zamanda müzik yada tv sektöründe bol bol görmek istiyoruz efenim.
mtv europe’da izledim kendisini -hadi canım.- gülben hanım ile düet etmektelerdi -yalan lan yalan. kanalları dolaşırken kral tv.de gördüm.- ve dikkat ettim ki kendisi şarkı söylerken acı çekmekte. evet, bildiğin acı çekmekte. hayır, söylenen şarkının getirdiği hüzünle melankolik triplere girmemekteydi; bariz fiziki bir acı çekiyormuş gibi şarkı söylemekteydi. hele kafa sesini çıkartırken yüzünün aldığı bir ifade vardı, zannettim ki diyaframı ağzına geldi de boğuluyor, ölecek garip. kendisine naçizane önerim acilen doktoruna görünmesi ve bir takım tetkiklerde bulunmasıdır. hadi bakalım, geçmiş olsun.
başarılı bir geleceği olduğu yönünde hiç şüphem yok skeç yazarlığı şarkı sözü beste derken ciddi bir yer edinmekte sahnede. son olarak domuz gribi adlı şarkısıyla güldürdü beni alkışlar kendisine.