öğrencilik

insanin hayatinin en guzel yillarini ve en rahat yillarini kapsayan donem.ve yas ilerledikce insanin en cok aradigi ve gecmiste donmek istedigi donem.
hayatin en guzel,hic bitmese keske deilebilecek ekmek elden su golden donemi,basinda kavak yelleri,tek sorumlulugu ders calismak,bir kendini acindirma bahanesi.(ogrenciyim agbi)
-aylik ki$isel gelirin ne olursa olsun ay sonunda be$ parasiz gezmek.
-makarnanin binbi turlu versiyonunu yapmayi denemenin bir diger adi.
-ozgurluk...
ramazan bayramında şeker toplamaya çıkıp topladığı şekerleri satmaya çalışılarak yol parasının çıkarıldığı yıllar
yaf burda herkes hayatın en güzel yıllarını yazmış da,yazanlardan kaç kişi okulu bitirmiş de şuan evi arabası,güzel bir karısı,beraber piknikte top oynadığı bir oğlu var da,en güzel yılları diye yorum yapıor merak ediyorum.hani karşılaştıracaksak böyle karşılaştırmakta fayda var.ama öğrencilik nedir,kanımca sadece ilklerin zamanı olduğu için yapılanlar asla unutulmaz,iyi veya kötü....
bir sigaranın değerinin anlaşıldığı, bir ytl tasarruf etmek için ebesinin amı kadar yol yüründüğü yıllar. kültablasındaki sigaraları gecenin üçünde özenle toplayıp her izmaritte kalan tütün parçalarını itinayla yeniden ke$federek bir gazete kağıdına sarma sanatı. geçme notuna bir puan kala bırakan hocalara küfretme yetisi. geçer gider. her güzel şey gibi bitecek.