nilüfer turizm

valla kamil koç alınmasın ama kamil koç’tan bin kat iyi olan firma. zaten otobüse bindiğiniz andan itibaren anlıyorsunuz bunu ve ne ara ben nilüfer’den cayıp da kamil koç’a geçtim diyerek haybeye yaptığınız yolculuklar için hayıflanıyorsunuz.
allah belani versin
servisi zamanında orda olmama rağmen almadan gitmişti beni ve bir sonraki otobüse kaldım yazanedeki kız tarafından yapılan açıklamada şuydu biletiniz rezervasyonlu ve parası henüz ödenmediği için gelmiyeceksiniz sandım, gönderdim servisi benim gelip gelmiyeceğimi nerden bilio bunu hala anlamadım ve bu arada bileti servis saatinden 2 saat önce aynı gün almaya gittim ve parayı bozamadıkları için servise geldiğimde öderim demiştim.
bunla kalsa iyi bi krede mola yerinde unuttular beni bunun dahada sinir bir durum olduğu tartışılmaz bile anons yapıldığı sırada tuvaletteydim ve sadece 2 dk. sürdü çünki küçüğümü yapıyordum bir çıktım ki otobüs yok insan 5 dk. bekler yolcu eksikse bi bakınır bi bişey yapar.
bütün bunlar yetmiyo gibi farklı olmak için yaptıkları yolculara yastık dağıtma işindeki aksilikte beni buldu herkes aldı bana kalmadı ee madem böyle bi hizmet veriyosun niye koltuk sayısı kadar yastık bulundurmuyosun
sorun bende mi yoksa bu turizm şirketi peş para etmez mi siz karar verin
firmanın tam adı kayapalı nilüfer dir. kayapa bursa’nın nilüfer ilçesine bağlı bir belde’dir. bursa santral garaj’da kayapalı hotel ve hotel’in hemen altında ki lokanta bunlara aittir. otobüslerinin tamamı mersedes 403 tü(hala aynı mı bilmiyorum).uludağ ve kamil koç’u bursa’dan silmek amacıyla piyasaya girdiler. uludağ’ı sildiler gibi ama kamil koç dağ gibi ayakta.
bu turizm $irketi, mü$terilerine muhte$em bir hizmet vermekte. internet baglantısı, ikramları, güler yüzlülügü...
10 numara $irket.
her şey iyiydi de verdikleri filmler çok dandikti. dönüşte pamukkale ile geldim onda filmi kendimiz seçebiliyorduk. ama onda da güzel film yoktu. sonra anladım ki ben film seyretmeyi sevmiyormuşum.
diger firmalarda 45 tl olan alanya ankara otobus biletini 70 tl den satip, 6 saat surmesi gereken yolu 11 saatte tamamlayan, tvleri calismayan, priz olmayan, koltuklardan gacur gucur sesler gelen firma. neyse en azindan yuzumuze attırmıyorlar simdilik.
yolculugun baslarinda kendilerini oven bir kasedi yolculara dinleten ve o igrenc jingle muzigiyle beni deli eden ve bir daha binmemeye karar verdigim firma.
nilufer catering denen ikram etikleri $eyleri ureten bir firmalari da vardir bunyelerinde.insanin midesini bozmak icin elinden geleni esirgemezler sagolsunlar.boyle bir kek,boyle bir meyve suyu uretmek icin mi actiniz o koca catering sirketini.
0 /