nilüfer turizm

merkezi bursa’da olan firma.120 ile giden arabaya sellektor yapan,gece yarisi makas yaparak suren soforlere sahip otobus firmasi.
varan - ulusoy ve boss turizm den sonra, ki bunlar yuksek siniftir, orta siniftaki en kaliteli otobus tasimaciligi hizmeti veren sirket.
izmir ankara guzergahindaki mola yeri olan kolayli dinlenme tesislerinde kazigi yaglamadan yediginiz guzide otobus firmamiz. ulusoy’un afyon ikbal tesislerinde bile sucuk ekmek(yarim ekmek arasi ceyrek sucuk zira pahali degil)5 (yaziyla bes)ytl iken, kolayli da osuruktan bi tosta verdiginiz 3 milyon ile sizi kacarcasina otobusunuze binerken gorduklerinde hic bir tepki vermeden, "yahu degistirelim su mola yerini musterimizden edecekler" deme yetisini kaybetmis yurdum otobus firmasi.
yolculugun baslarinda kendilerini oven bir kasedi yolculara dinleten ve o igrenc jingle muzigiyle beni deli eden ve bir daha binmemeye karar verdigim firma.
nilufer catering denen ikram etikleri $eyleri ureten bir firmalari da vardir bunyelerinde.insanin midesini bozmak icin elinden geleni esirgemezler sagolsunlar.boyle bir kek,boyle bir meyve suyu uretmek icin mi actiniz o koca catering sirketini.
allah belani versin
servisi zamanında orda olmama rağmen almadan gitmişti beni ve bir sonraki otobüse kaldım yazanedeki kız tarafından yapılan açıklamada şuydu biletiniz rezervasyonlu ve parası henüz ödenmediği için gelmiyeceksiniz sandım, gönderdim servisi benim gelip gelmiyeceğimi nerden bilio bunu hala anlamadım ve bu arada bileti servis saatinden 2 saat önce aynı gün almaya gittim ve parayı bozamadıkları için servise geldiğimde öderim demiştim.
bunla kalsa iyi bi krede mola yerinde unuttular beni bunun dahada sinir bir durum olduğu tartışılmaz bile anons yapıldığı sırada tuvaletteydim ve sadece 2 dk. sürdü çünki küçüğümü yapıyordum bir çıktım ki otobüs yok insan 5 dk. bekler yolcu eksikse bi bakınır bi bişey yapar.
bütün bunlar yetmiyo gibi farklı olmak için yaptıkları yolculara yastık dağıtma işindeki aksilikte beni buldu herkes aldı bana kalmadı ee madem böyle bi hizmet veriyosun niye koltuk sayısı kadar yastık bulundurmuyosun
sorun bende mi yoksa bu turizm şirketi peş para etmez mi siz karar verin
firmanın tam adı kayapalı nilüfer dir. kayapa bursa’nın nilüfer ilçesine bağlı bir belde’dir. bursa santral garaj’da kayapalı hotel ve hotel’in hemen altında ki lokanta bunlara aittir. otobüslerinin tamamı mersedes 403 tü(hala aynı mı bilmiyorum).uludağ ve kamil koç’u bursa’dan silmek amacıyla piyasaya girdiler. uludağ’ı sildiler gibi ama kamil koç dağ gibi ayakta.
0 /