nerobianco

aramıza tekrardan hoşgelmis.umarız en kısa zamanda bilgic olur.

edit: aaa martha aldin mi kardesim ?
salt tandt ın yanında olduğu için bu saate kadar ne uyuyabilmiş ne de yemek yiyebilmiş işkencesever yazar kişisi.bir de klavyeye gelişine basmak yoluyla her türlü duygusunu düşüncesini anlatabilme yeteneğindeki insan yavrusu.
beni sözlükle tanıştırmış insanlardan birisidir.az ama öz entrylere sahip bilgiçtir.yazın marmaris’te olma sebeplerinden birisidir.
anlayışlı,sabırlı ve vefalı bi bilgiçimizdir.inceden benim insomnia halimden tırssada gıkı çıkmaz işte o yüzden anlayışlı ve sabırlı bi bilgiçtir.
benim hertürlü kahrımı çeken bir diğer bilgiç.kardeşim.viyana istanbul farketmez kartallar affetmez.seviyorum seni.
bir diğeri için #639155
ilim uğruna terk-i marmaris eyleyip gurbet ellerde aç bilaç kalmış bir adet beşiktaşkçı bilgiç kişisidir.kendisine burdan allah kavuştursun dileklerimizi sunmadan edemiyoruz.
aynı şehirde ,aynı okulda,aynı apartmanda hatta aynı evde her allahın günü yüzünü gordugum,görmektende mutlu oldugum,beni bu yuce sozluge kazandırmıs bilgic kisisidir.
nispet yaparcasına cam açıp baak ben nargile içiyorum diye hava atmış ama nolmuş sonunda ahlarım tutmuş, nargilesi sönüvermiş bir adet sakallıdır. viyanadan hava atmaya kalkarsan söner tabi lan allahsız nero, gecenin bu vaktinde nargileyi kim kaybetmiş biz bulalım.
değişim nedir ne değildir uzun uzun açıklaması gerekecek bilgiç kişisi sanırım. ismi tripcan olarak değiştirilecek en kısa zamanda, ha severim o ayrı, onun konumuzla ilgisi yok.
’’görevini’’ yapıp bana hoşgeldin dediği için teşekkür ettiğim eski bir dost. evet rivayetler doğruymuş.
beni bilgi sözlüğe kendisi kavuşturmuştur. ufaklığımızdan bilirim ben bizi. beşiktaşlıdır, iyi top oynar. sabahlrı bolca simit yeriz kendisiyle tabi o guzel memleketimizdeyken.
dahi anlamındaki deleri ayırmayalım, sevenler ayrılmasın romantikliğindeki bilgiç kişisi. realizmden öyle uzak ki şirinenin kendini beğenmiş bir kaltaktan öte bir şey olmadığını bile günlerdir kabullendiremedim, çalışmalarım devam edecek bu konuda elbette.

bir de afişe etmez sever beni nero nero nero güftelerine sahip güzide bestemi kendilerine armağan etmek ateşiylen yanıp tutuşurum. saygılar.
0 /