nazlı ılıcak

ne yapmaya çalıştıgını bir türlü çözemedigim zat, amerika hayranıdır kendisi, geçenlerde izledigim bir programda toplamda 10 cümle arka arkaya kurup, hiçbişey anlatamamayı başarmıştır..
an itibari ile cumhurbaskani mecliste konusurken oruclu degildi,ben oyle tahmin ediyorum diyecek kadar sacmalamis,raki sofralarinda oturdugu gunleri cabuk unutmus garip kadın.
nazlı ılıcak da ergenekon için ifade vermeye çağrıldı. ama korkulcak bişey yok, kesin merak edip kendi başvurmuştur nolur bi kere görüyüm nasıl bişi diye.
ılıcak: ba$ örtüsü takanlar daha cok islami ya$amı icra eden insanlardır
mengi: nasıl yani?
ılıcak: saygı duyulması gereken insanlardır,evet.

parklarda kafası kapalı olup erkek arkada$ının dudaklarına gömülmü$ olan, kız arkada$larının arkasından gayet güzel konu$abilen, uzun pardesüsü altından da mini etegi çıkan bendim, evet itiraf ediyorum.

----spoiler----
karde$im cok insan tanıyorum ben saçı açık ama layıkıyla ibadetini yapabilen, gıybet etmeyen. onlar nedir, günahkarın allahı,evet!
----spoiler----

basortusunu savunan,basortusu takmayan yine de basortusu konusunda bazi konularda hakli olduguna inandigim kisi.
Nev-i şahsına münhasır bir "yancılık" yeteneğine sahip şahıstır.

Özellikle Ergenekon(!), Balyoz(!) davalarında sergilediği muazzam kara propaganda ile hafızalara kazınmıştır. Bu hale gelmesindeki tek sebep, sittin senedir sergilediği "doğru ata oynamak" eylemini bu defa gerçekleştirememiş olmasıdır. 2016'da gerçekleştirilen darbe sonrası "ben hökümetten yanayım" diyerek kendini parçalayan muadillerinden tek farkı siyasi kumarda kaybetmiş olmasıdır. Aşk hayatında kazanacağından şüphem yok. Demir parmaklıklarla ömür boyu mutluluklar dilerim.
"Cebir ve şiddet kullanarak, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına carptirildi. cezasinda indirime gidilmedi.
Genelkurmay kayıtlarından çıkarılarak imha edildiği tespit edilen gizli belgeyi 2 Ocak 2015'te Bugün Gazetesi'nde yayımladığı gerekçesiyle "Devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken bilgileri açıklama" suçundan yargilaniyordu kendisi, bu suclamalardan da 5 yil 10 ay hapis cezasi aldi. daha once de agirlastirilmis muebbet almisti ama sanirim bu ayri bir dava.
ne oldugu belli olmayan,her gelen iktidara yalaka yapan,ihale pesinde kosan,hayati yalan dolan,yalakalik yaptigi iktidarlari savunmak ugruna her turlu yalani soyleyen bunyemsi..
gazeteciyim diye laf kalabalığı yaparak milleti susturan, düşüncelerinden taviz vermemek için her yolu mübah gören, artık siyasetten elini ayağını çekip evinde kalın şişleriyle örgü yapması gereken boş zihniyetli politikacı
birbirinden cok alakasiz olaylari bir araya getirip komplo teorileri seklinde sunabilen bir birey kendisi. bu teorilerin icerisinde bir kisminin gerceklik payinin olup olmadigini ispatlanamadigi icin bilemem ancak ortama gaz verip olaylari kenardan izleyen biri kim? diye sorarsaniz aha da bu kadin derim hic cekinmeden.kurnaz ve bir o kadar garip bir insan kendisi.
bu kadin gazeteci mi, siyasetci mi, gundelikci mi, nedir bilemedim ben, bir bilen aydinlatsin beni. her gunr bi ba$ka kisve ile cikiyor kar$imiza.
0 /