nazlı ılıcak

basortusunu savunan,basortusu takmayan yine de basortusu konusunda bazi konularda hakli olduguna inandigim kisi.
ne oldugu belli olmayan,her gelen iktidara yalaka yapan,ihale pesinde kosan,hayati yalan dolan,yalakalik yaptigi iktidarlari savunmak ugruna her turlu yalani soyleyen bunyemsi..
an itibari ile cumhurbaskani mecliste konusurken oruclu degildi,ben oyle tahmin ediyorum diyecek kadar sacmalamis,raki sofralarinda oturdugu gunleri cabuk unutmus garip kadın.
orta öğrenimini notre dame de sion fransız lisesi’nde tamamladıktan sonra lozan siyasal bilimler bilimler fakültesini bitirmiş,1969 yılında tercüman gazetesi sahibi kemal ılıcakla evlendikten sonra,eşinin gazetesinde baş yazar olmuştur.tercüman grubunun ikinci gazetesi olarak yayın hayatına atılan bulvar gazetesinin imtiyaz sahipliğini yapmıştır(1988).kitapları;

salim başol’u yargılıyoruz(1977)
15 yıl sonra 27 mayıs yargılanıyor(1978)
makaleler(1982)
allah kurtarsın(1983)
menderes’i zehirlediler(1989)
bitmeyen hasret(1989)
zincirbozan mektupları(1990)
tartışma programlarında sıklıkla ipin ucunu kaçırabilen ve yüksek sesle etrafındakilere çemkiriveren gazetecidir.
yüzsüzlük ve döneklikte "iğrenç ötesi" rütbesini bileğinin hakkıyla kazanmış "gazeteci".
ne yapmaya çalıştıgını bir türlü çözemedigim zat, amerika hayranıdır kendisi, geçenlerde izledigim bir programda toplamda 10 cümle arka arkaya kurup, hiçbişey anlatamamayı başarmıştır..
ılıcak: ba$ örtüsü takanlar daha cok islami ya$amı icra eden insanlardır
mengi: nasıl yani?
ılıcak: saygı duyulması gereken insanlardır,evet.

parklarda kafası kapalı olup erkek arkada$ının dudaklarına gömülmü$ olan, kız arkada$larının arkasından gayet güzel konu$abilen, uzun pardesüsü altından da mini etegi çıkan bendim, evet itiraf ediyorum.

----spoiler----
karde$im cok insan tanıyorum ben saçı açık ama layıkıyla ibadetini yapabilen, gıybet etmeyen. onlar nedir, günahkarın allahı,evet!
----spoiler----

gazeteciyim diye laf kalabalığı yaparak milleti susturan, düşüncelerinden taviz vermemek için her yolu mübah gören, artık siyasetten elini ayağını çekip evinde kalın şişleriyle örgü yapması gereken boş zihniyetli politikacı
birbirinden cok alakasiz olaylari bir araya getirip komplo teorileri seklinde sunabilen bir birey kendisi. bu teorilerin icerisinde bir kisminin gerceklik payinin olup olmadigini ispatlanamadigi icin bilemem ancak ortama gaz verip olaylari kenardan izleyen biri kim? diye sorarsaniz aha da bu kadin derim hic cekinmeden.kurnaz ve bir o kadar garip bir insan kendisi.
bu kadin gazeteci mi, siyasetci mi, gundelikci mi, nedir bilemedim ben, bir bilen aydinlatsin beni. her gunr bi ba$ka kisve ile cikiyor kar$imiza.
0 /