murat göğebakan

tarzinda son derece ba$arili olan, beden dilini son derece guzel kullanabilen sasi $arkici.ozgun muzigi rock muzikle harmanlayip harika $eyler sunabiliyor dinleyiciye.
pek sevmeme ragmen,"keske hic tanimasaydim seni" diye bir siir okur ki her dinledigimde;"raki getirin lan bana!" dedirtir..
goge bakarken ayni anda hem kuzeyi hem de guneyi gorebilen yegane $arkici.bir de dogus var ama onun olayi farkli.o $arki soylerken hem parende atabiliyor hem de amuda kalkabiliyor.ayni anda.
hareketleri asiri abartili olan, ulan bu ne kadar asik oldu ki her birinde agzina sictilar, daha yasi kac dedirten insan. insan biraz agir olur, kalibinin adami olur, bir de arada bir berbere gider. bir digeri icin: (bkz:omer celakil)
haluk levent’in gitar hocasi diyolardi bu zat-i muhterem hakkinda,lakin ne kadar dogru bilmiyorum.
kendisinin bugun bir programda yaptigi aciklama aynen $u $ekildedir.

"ben ve haluk ayni mahallede buyuduk adanada.ikimizde cukurova kokenliyiz.fakat haluk levent`in ya$ca benden buyuk olmasina da bakacak olursak benim kendisinin gitar hocasi olmam pek mumkun degil.sonucta bir araya gelir gitar hakkinda, muzik hakkinda konu$urduk.bundan oturu boyle sozler cikti sanirim."
engelli kişiler için düzenlenen hayır işlerine çok kere katılan iyi kalpli, muhterem şarkıcı-türkücü-arabeskçi karışımı. "ben engelleri aştım, siz de aşabilirsiniz" sözünü takdirle karşılamaktayım.
iyidir hostur ama surekli felsefe kasmaktan programlara konuk edilmeyerek, istenmeyen adam olmustur.
şu an tek tv de röportajı var -tekrardır büyük olasılıkla- ancak yanına serilmiş olan sarman kedisini seyretmekten adamı dinleyemiyorum , bir kedi bu kadar mı rahat ve şirin bir şekilde tüylerinin bakımını yapar kaşınır gerinir yalanır ...
çok sevdiğim sanatçı abimdir "sen yoktun"şarkısıyla beni kendisine bağlayan ve hayatımda konserine gittiğin nadir sanatçılardandır.
0 /