mesut akusta

tiyatro ve sinema oyuncusu. yanlış saksının çiçeği, herşey çok güzel olacak, filler ve çimen vs. filmlerde ve benimle evlenir misin, çocuklar duymasın vs. dizilerde rol almıştır.
bu sabah piyalepaşa bulvarı mecidiyeköy istikametinde aracının direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza geçirmiş.
doktorların açıklamasına göre hayati tehlikesi olmayan oyuncunun yüz travması geçirdiği, yüzünde birkaç kırık tespit ettiklerini, ameliyata alacakları birkaç gün içinde de taburcu edecekleri yönünde.
epey hasar almış belli, "s" harfini de eskisi gibi telaffuz edemiyor. sanırım dişi falan da kırılmış. ama ezel’in 53. bölümündeki hali sanki ölmüş de tabuttan çıkarmışlar gibiydi. umarım makyajdır. zannediyorum da çünkü kurtlar vadisi pusu’da görünümü daha iyi. neyse, öyle ya da böyle çok sevdiğim süper bir oyuncudur kendisi. allah uzun ömür versin.
paso kotu adam karaktelerinde goruyoruz kendisini, oysa efendi tipli birisi ustelik. ezel’de, kurtlar vadisi pusu’da ohoo. yazik gunah lan adama.
yazik ki annesini kaybetmiştir. allah bu acıyı aratacak başka acılar vermesin inşallah. toprağı bol olsun annesinin, günahları affolsun inşallah.