meral akşener

türkiye büyük millet meclisi 23. dönem milletvekili
meral akşener istanbul
meral akşener, 18 temmuz 1956’da izmit gündoğdu’da doğdu. babasının adı tahir ömer, annesinin adı sıddıka’dır. öğretim üyesi; istanbul üniversitesi edebiyat fakültesi tarih bölümü’nü bitirdi. doktorasını marmara üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü’nde tamamladı. yıldız, kocaeli ve marmara üniversitelerinde öğretim üyesi olarak ders verdi. kocaeli üniversitesi’nde inkılap tarihi bölüm başkanlığı görevinde bulundu. zübeyde hanım şehit aileleri vakfı’nın kuruluşunu gerçekleştirdi. 20. dönem istanbul, 21. dönem kocaeli milletvekili. 54. hükümet’te içişleri bakanı olarak görev yaptı. 23. dönem’de türkiye büyük millet meclisi başkanvekilliği görevine seçildi. akşener, evli ve 1 çocuk annesidir.

fetö yapılanmasıyla ilişkilendirilip siyasi kariyeri yıpratılmaya çalışılan siyasetçi.akp iktidarı için bahçeli gibi bir işbirlikçiden sonra tehdit olarak görüldüğü çok açık.
nisan ayi icerisinde bir siyasi parti kuracagi soylenilen kisi.

en isabetli karar, siyasete yeni ve ses getirebilecek bir partinin girmesi sartti zaten. akp chp mhp seytan ucgeninde donmez bu isler.

gerci bakalim referandumdan sonra ortada meclis falan kalacak mi.
%52 hayır %48 evet var açılan sandıklarda diyor. anadolu ajansına yazıklar olsun diyor, manipülasyonu olduğunu yüksek sesle söyleyebilen, yazıklar olsun diyen ve ysk nın mühürsüz oy davasına skandal diyebilen kadın gibi kadın.
parti kurma calismalari son hiz devam ediyor. partinin genel merkezi icin ankara'da bir bina kiralandi bile. ancak hala partinin ismi belli degil.
sosyal medyada ve yandaş medyada kadına saldıracak bir şey bulamayan akp trolleri, fetocu diye saldırıyorlar. yuh diyorum ya, türk tarihi yüzlerce yıl boyunca şu 15 yılda yaşanan rezillikleri unutmayacak
Devlet bahçeli için siyasi muhattabım degil, kendisi sadece sarayın memuru, eylemsiz doçent! Dedi hahahahaha yükseliyor efendim durduramıyorlar kraliçeyi.
0 /