mavigezegen

geçmişi güzel olan lakin günümüzde geçmişte olanların kaçmak istediği forum sitesi. günümüzde forumdan ziyade kim kimle sevişebilir entrikalarının döndüğü bir yer
(bkz:here ı am)
pek hoş sitedir aslında çoğunlukla kimkime dumduma şeklindedir evet ama güzelliği karışıklığından geliyorda olabilir.şu sıra köklü değişiklere gitmesi planlanan site olmuş gibi geliyor bana.çok değerli insanlar olduğunu da ayrıca eklesem ,kurunun yanında yaşıda yakmasam iyide olacaktır. elbette hepimiz birbirimizden farklıyız elbette iyi kötü içiçe olmazsa anlamı olmuyor bazen.illaki sağcısı-solcusu,akıllısı-delisi-sevişgeni-frijiti-karizma yapanı doğal olanı olmalı diyerek bu entry sonlandırıyorum.
uyelerının buyumek ıcın buraya akın ettıklerı portaldır lakın semer olayında kımsenın aklından cıkarmaması gereken durumlardan bırıdır ve yakında baslıkların forumlara donmesı muhtemeldırde.
286985 şu aralar bir de proflar üstadlar çıraklar normaller goldlar tarıtşmaları olan artı yakın zamanda aktivite parti yapmış olan aktivite, forum, arkadaşlık, dostluk, arkadan kuyu kazma, onun bunun dedikodusunu yapma sitesi.
her forum sitesi gibi içinde her şeyi barındıran bir sitedir. dedikodu, çekememezlik, aşk meşk dışında da; güzel dostlukların, güzel sözcüklerin ve güzel yüreklerin de olduğu bir sitedir.

ne aradığınızı biliyorsanız hepsinden bir nebze bulabileceğiniz portal.
kapanma nedeni de yönetim tarafından şöyle açıklanmıştır.

mavigezegen aktivitelerde insanları buluşturan, kaynaştıran, hoşca vakit geçirmesini sağlayan bir site fikri ile ortaya çıkmıştı.
ancak son dönemlerde iyice tartışma ve düzeysiz ilişkiler merkezi haline geldiğini üzülerek gözlemledik.
bu şartlar altında daha fazla hizmet vermesini anlamlı bulmuyoruz.
iyisiyle kötüsüyle beraber geçen 3.5 yıl için herkese teşekkür ederiz . sitemiz 26.07.2008 tarihinde hizmetine son verecektir.
mg’siz yaşantınızda mutluluklar dileriz.

önemli not: kapanış tarihinden daha uzun bir süre için goldmax üyelik satın almış olanlar, ödeme sayfanızdan tarihleri kontrol edip eğer kapanıştan sonrasi içinde ödeme yapmış görünüyorsanız kalan zaman’ın telafisini geri ödeme almak için "admin" nickli yöneticiye başvurunuz.

ayrıca kalan süre içinde sevdiğiniz forum yazılarını ve mesajları hatta fotoğrafçılık bölümündeki fotoğraflarınızı bilgisayarınıza yedeklemenizi ve hala msn adresini almadığınız arkadaşlarınız var ise elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

mg yönetimi.