lars von

yeni çömezimiz. yakışıklı, şirin, eğlenceli biri. şirinliğiyle beraber anarşiktir.. ne anarşişti kendisi tam bir liboştur.

hoş geldin. canlı canlı entrler bekliyorum!
açtığım başlıklara ayar vermek için pusuda bekler gibi. rahat ol kardeş, bırak insanlar fkirlerini rahatça söylesin. herkes hümanist olmak zorunda mı, değil.
hakkında bildiklerim var, ibnenin tekidir , kronik muhalif takılacağım diye işin bokunu çıkarır , başlıklara saldırır ,pusu yapmasını çok sever , yani anlıyacağınız götün tekidir. yazdığı yazıların silinmeside ona ayrı bir keyif verir , ya tehlikleli yada salak bulunduğu içindir ,, her ikiside ona keyif verir , humanist, anarşist, liboş gibi etikletleride sevmez , yaşam felsefesi sevişin savaşın aşırındır. bkz:ispiyoncu...
#1022628

hakkında bildiklerim var: yalnızca refere ettiğim entry’sini okudum, hem noktalama işaretlerinin kullanımı hakkında en ufak bir fikri yok, hem de yazdıklarını bi dönüp okuyacak kadar değerli bulmadığından olsa gerek ikinci kere okumak ihtiyacı duymuyor. typo falan değil ,,, ,, ,.. falan var.

ha, bakınız bayağı orijinal. ama amerika’yı yeniden keşfetmek gereksiz.
yazar değil yüksek copy-paste mühendisidir kendisi. yapma olm böyle şeyler, sen yazdın sanıp göz yoranlar var.
nasıl biri olduğundan bahsetmekle, o çok uzun bir seyahate çıkmışken, arkasından konuşmuş olacağımdan bu konuya girmiyorum hiç. nasıl biri olduğu hakkında fikir sahibi olacak kadar da tanımıyorum.

sadece, kendisini bilgi sözlük airlines’la az önce yolcu ettiğimi söyliyeyim.