la casa de papel

tek oturuşta 4.bölüme kadar geldim. çok iyi başladı ve aynı çizgide devam ediyor. bakalım sezon bittikten sonrada aynı şeyler söyleyecekmiyiz...
1.sezonu yeni bitirdim. aksiyon ve senaryo akışıyla kendine bağlıyor. tek oturuşta 13 bölümü izlemek isteyeceksiniz. ilk sezona direk puanım 9/10.
(1 puanı profesörün gözlük seçiminden kırdım.)

ikinci sezon yayınlanmış ancak netflix dizi haklarını satın aldığı için ikinci sezonu 6 nisan'da yayınlayacak. saçma bir durum, zaten öncesinde izleyen izlemiş sal anasını satıyım... şimdi işim yok 6 nisanımı bekliyeceğim. torrent akar yapacak bişe yok.

neyse dizinin bir anda patlama yaşaması enteresan. herkesin diline düşmeden önce netflixde boş dolaşırken bu diziyi görüyordum ama ne olduda çıktığı gibi değilde biraz süre sonra tavan yaptı anlamadım. bende biraz sürü psikolojisine uydum dersem yalan olmaz. ama değdi mi derseniz kesinlikle...

henüz ilk sezonu bitirmiş olmama rağmen şiddetle önerdiğim dizidir. her zevke, tarza uygundur. kolay kolay sıkılıp yüz çevirmeyeceğiniz kalitede bir yapım.
İzlediğime pişman olduğum dizi ki ilk çıktığında izleyenlerden biri benim . Bıktım bunu konuşan çomarlardan artık birine girişebilirim sonunda.
olaya netflix dahil olmuş ise dizinin son bulma ihtimali yok. önümüzdeki sene 3.sezonu ile geri dönüyor.
benim görüşüm çok güzel bir soygun dizisi kalite emek kokuyor izlerken zevk aldığım bir dizidir izemenizi tavsiye ederim.