kral tv

Öğrendiğim kadarı ile bugün kapanacakmış. Türkiye de müzik kanalı dendiği zaman ilk akla gelen isimdi oysa ki. Üzücü bir haber oldu.
her ne kadar birinciliği youtube'a kaptırmış olsa da, türkiye'deki içeriğinde klip olan konuşmaların büyük çoğunluğunda ismi geçen tv kanalı.
video müzik ödülleri falan gibi bir organizasyonları da var/vardı bildiğim kadarıyla.
kalite anlaminda sifiri tuketmi$tir bu kanal. $u tespitime dayanarak soyluyorum bunu;

bir gun bir aciyorum bu kanali, hayatimda ismini duymadigim, yuzunu gormedigim, internette ara$tirdigimda hicbir $ekilde bilgisine rastlayamadigim birisi $arki soyluyor ama nasil soylemek, zannedersin ki birisi nasirli ayaginin uzerine kosele ayakkabisinin topugu ile basmi$ o da boguruyor aci icerisinde. klip desen amatorun de amatoru bir elden cikmi$ besbelli. yani elemanin teki kendisine bir para babasi bulmu$ ya da kendi parasi var, vermi$ parasini cikartmi$ albumunu, vermi4 parasini cektirmi$ klibini, kral tv’ye de basitrmi$ parayi yayinlatmi$ klibi, olan izleyiciye olmu$ her halukarda. yani demem o ki bizim firinci hidir abi kendi parasi ile album cikartip klip cektirse o da yayinlatabilir bu kanalda klibini. kalite kriterleri sifirdan da a$agi du$mu$ iyiden iyiye.
gün gectikce igrenclesen müzik kanalı. tüm kırolar, kendini $arkı söyleyebiliyor sayanlar, istedikleri $ekilde çıkabiliyorlar.

ve en cok beni öldüren tarafı klipler dönerken alt yazı $eklinde tüm öküzlerin gönderdigi sosyal mesaj içerikli mesajlar yok mu... allahım diyorum, biz hala büyüyemedik.

yani sen, eger gidip de lan almanyadaki hedehödöler kız arkada$ımı rahat bırakmazsanız sizi geberticem $erefsizler diye atılan bir mesajı alt yazı $eklinde geçirebiliyorsan, diger insanların bu alt yazılardan kendilerine sevgili yapmalarına da çanak tutarsın, birbirlerine tehditler savuranları da.

ne biçim bir yayın anlayı$ıdır karde$im bu, mesaj olsun boktan olsun ne olursa olsun $unu koyalım da millet bize mesaj atsın para kazanalım mantalitesiyle giden kral, bok cukuruna dü$ecek demicem dü$mü$ bile...

bir zamanların en prestijli müzik kanalına bak, hey gidi...
parayi bastiran herkesin ama istisnasiz herkesin klip yayinlatabilecegine iyice kani oldugum kanal.dun gece kanallari dola$irken bu kanalda denk geldigim klipten sonra(ismini bilmiyorum, soyleyenini hic bilmiyorum) bu iddiamin aksini kimse inandiramaz beni.
yansımalar’a program yaptırarak değişimin ne kadar büyük boyutlu olduğunu bizlere göstermiştir. ha yine izlenesi değildir bu tarz programlar dışında ayrı.
ilginç bir kanal olmuş bu görmeyeli, konusarock felan da eklemiş. arabesk bir rock progrmı gibi görülse de, ki arabesklikten kastım uzun saçlı siyah giyinen bir adam bir de ordaki motor şeklinde sandalye dekoru kral tvde böyle şeyler olması. mm... enteresan.
0 /