kral tv

-zekasindan suphe edilen vjlerle yapilan diyaloglar izlenmeye degerdir.

ornegin yasanmis olaylardan; kadin vjlerinden biri bir gun bir programinda "bana nekadar para bicersiniz?" diye arayanlara sormaktadir. arayan adamlar villa alirim, yat alirim, sekizyuzbin dolar veririm gibi cevaplar vermektedir. sonra bir tane yasli adam arar ve derki

-sana ikiyuzmilyon yeter.
-aaa neden okadar az veriyorsunuz?
-kasarin kilosu 4 milyon sen de olsan olsan 50 kilo edersin toplam 200 milyon iste.

tabi kadin dumur...
gün gectikce igrenclesen müzik kanalı. tüm kırolar, kendini $arkı söyleyebiliyor sayanlar, istedikleri $ekilde çıkabiliyorlar.

ve en cok beni öldüren tarafı klipler dönerken alt yazı $eklinde tüm öküzlerin gönderdigi sosyal mesaj içerikli mesajlar yok mu... allahım diyorum, biz hala büyüyemedik.

yani sen, eger gidip de lan almanyadaki hedehödöler kız arkada$ımı rahat bırakmazsanız sizi geberticem $erefsizler diye atılan bir mesajı alt yazı $eklinde geçirebiliyorsan, diger insanların bu alt yazılardan kendilerine sevgili yapmalarına da çanak tutarsın, birbirlerine tehditler savuranları da.

ne biçim bir yayın anlayı$ıdır karde$im bu, mesaj olsun boktan olsun ne olursa olsun $unu koyalım da millet bize mesaj atsın para kazanalım mantalitesiyle giden kral, bok cukuruna dü$ecek demicem dü$mü$ bile...

bir zamanların en prestijli müzik kanalına bak, hey gidi...
hakikatten klipler acisindan oldukca degi$mi$, guzelle$mi$, parayi bastiranin artik klibini yayinlatamadigi bir kanal halini almi$.bu acidan takdire $ayan.e iyi guzel de vj denilen ki$iler hala dangalak ama? ben sabahin bir koru izlemi$tim de o saatlerde vj ki$ileri osura osura uyuyolardi.o yuzden gormemi$tim hicbirisini.$imdi bir daha bakim dedim klipler ayni $ekilde harika.e ama vj denilen ibibikler surusu hala dangalak hala embesil.iki kelimeyi bir araya getirip bir cumle kuramayan, sadece bacaklari guzel diye gogusleri iri diye birilerini ekrana koyarsan ve bir de bu ki$ilerden konu$malarini beklersen klipler diledigince super olsun, sen kanalin kalitesini yukselticem diye diledigince yirtin didin bir adim atamassin.o guzelim $arkilarin bu insanlar tarafindan anons edilmesi ba$ta $arkiya ve $arkicisina haksizliktir.allah a$kina birileri duysun sesimizi de bir $eyler yapsin.biz de agiz tadiyla muzik dinleyebilelim.
kalite anlaminda sifiri tuketmi$tir bu kanal. $u tespitime dayanarak soyluyorum bunu;

bir gun bir aciyorum bu kanali, hayatimda ismini duymadigim, yuzunu gormedigim, internette ara$tirdigimda hicbir $ekilde bilgisine rastlayamadigim birisi $arki soyluyor ama nasil soylemek, zannedersin ki birisi nasirli ayaginin uzerine kosele ayakkabisinin topugu ile basmi$ o da boguruyor aci icerisinde. klip desen amatorun de amatoru bir elden cikmi$ besbelli. yani elemanin teki kendisine bir para babasi bulmu$ ya da kendi parasi var, vermi$ parasini cikartmi$ albumunu, vermi4 parasini cektirmi$ klibini, kral tv’ye de basitrmi$ parayi yayinlatmi$ klibi, olan izleyiciye olmu$ her halukarda. yani demem o ki bizim firinci hidir abi kendi parasi ile album cikartip klip cektirse o da yayinlatabilir bu kanalda klibini. kalite kriterleri sifirdan da a$agi du$mu$ iyiden iyiye.
her ne kadar birinciliği youtube'a kaptırmış olsa da, türkiye'deki içeriğinde klip olan konuşmaların büyük çoğunluğunda ismi geçen tv kanalı.
video müzik ödülleri falan gibi bir organizasyonları da var/vardı bildiğim kadarıyla.
Öğrendiğim kadarı ile bugün kapanacakmış. Türkiye de müzik kanalı dendiği zaman ilk akla gelen isimdi oysa ki. Üzücü bir haber oldu.
populer kulturun gobegi.bircok muzisyene yeni hayranlar kazandirmis, bu arada eski hayranlarini onlardan sogutmustur.bu kontrol kaymasinin olmamasini dilerdik. ve söyle aci bir gercek var ki, dogu illerine yayilmayi becerebilen tek müzik kanali bu.digerleri ya uydudan ya kabloludan çekiyor.ama kral tvnin uzandigi yerlerde çogu insan bunlari alamaz.haksizlik bu ama yapylabilecek bisy yok.onlarin da müzik dinlemeye haklari var fakat kral tv gibi bir kanal ancak bunu saglayabiliyor.
0 /