konyaspor

konya’nin 1.ligdeki tek takimi.zaten bu sehirden de takim ciksa ne cikmasa ne ki zaten 1 takim da fazlasiyla yeter renkleri yesil ve beyazdir.
anelka’nin elle attigi golden sonra artik ruhunu kaybetmis bir takim. turkiye’de ki futbolun cirkin ve rezil tuzaklarina esir dusmustur bu takim. umariz toparlanirlar...
en deli taraftara sahip olan galatasarayın şampiyonlugundan sonra konya taraftarı olarak galatasaraylılara saldıran harbi piskopat taraftarının desdegiyle süperligde mücadele eden bir futbol kulübü.
süper lige cıktıgından beri özellikle kendi sahasında 3 büyüklerin korkulu rüyası olma yolunda giderken bu sene ne oldu da bu hallere düştüğünü anlamadığım anadolu takımı. ama küme düşmez onu biliyorum. bi on sene daha orta sıra takımı olarak kalacaktır ligde.
ankaragüçlülerin adlarına müthiş tezahürat yaptığı takım.

tezahürat şudur: allahsız konya ibne mevlana. -----------------------------spoiler----------------------------:ben demedım valla-----------------------------spoiler----------------------------
gelecek sezon bankasya birinci ligte mücadele edecek olan takım. türkcell süper ligden bankasya birinci lige düşen diğer iki takımsa kocaelispor ve hacettepedir.