kızlı erkekli aynı evde kalıp fışkiye kırıyorlar

son aylarda tespit edebildigim kadari ile ulkenin en buyuk sorunu bu.

turkiye cumhuriyeti basbakanini dinledim, ankara buyuksehir belediye baskanini da dinledim, her ikisinin konusmalarinin temalarini alip kafamda birlestirdim, ortaya bu sonuc cikti. koskoca basbakanla koskoca belediye baskaninin bos konusuyor olma ihtimallerini ise derhal kafamdan sildim. ortaya cikarttigim sonuctan ben de irkildim.

kizli erkekli ayni evde kalanlarin illaki seks yaptiklarini dusunen bir basbakana ve ankara’da ki su kesintilerinde zaten calismayacak olan bir fıskiyenin kirilmasina darlanan bir belediye baskanina sahibiz cok sukur. oyle bir kafada yasiyorlar ki, ayni mekanda bulusup 45 dakika sohbet etseler yemin ederim bu basliktan daha da sacma bir gundem yaratabilirler. bu konuda kendilerine guvenim tam ve sarsilmaz.
sapkın beyinlerin cümle kurma çabaları sonucunda, ortaya çıkan nihai üründür.
bunun yanısıra, kızlı erkekli aynı evde kalma şansına erişememiş her türk gencinin akıl yürüttüğü, hayal gücünü dibine kadar zorladığı , kimi zaman hadlerine düşmeyerek 1.70 bandında seyreden boylarından çok daha yüksek rakımlı , üst perdeden yorumlar yaparak, mizahi yanlarının kuvvetini ölçmeye çalışırken ,kantarın topuzunu kaçırarak kalplerin kırılmasına sebebiyet vermiş olabilirler.
bu zatı muhteremlerin ne kadar umurundadır bilinmez ancak böyle durumlarda düşünülmesi gereken her daim niyettir.
30 sn’lik zevkler için , kendilerine biçilen değerden ömürlük vazgeçenleri bekleyen hazin son ,bir ömür boyu , hiçbir iyi gününde yalnız bırakmayacak olan sevgili mizahçı dostların varlığıdır.