kaybedenler kulübü

trip barda gectigimiz senelerde gecesi surekli (hemen hemen her hafta) duzenlenen ve yaran sarkılar esliginde leziz anlar gecirten olusum...
mutlu bir beraberlik mevzuunda kendimi dahil hissettiğim olası acınası insanların buluştuğu bi klüp...loooosseeerrrrr.
tolga örnek’in yeni filmi. ilk entryde bahsedilen olayın filmi. başrollerde nejat işler(kaan), yiğit özşener(mete), ahu türkpençe(zeynep) rol alıyor. güzel bir işe benziyor.
film 2011 yılında vizyona girecek.
tanıtımlarıyla oldukça merak uyandırmayı başaran filmdir. bir an önce kimi terbiyesiz sitelere düşse de kimi terbiyesiz insanlar tarafından indirilse.
neredeyse 12 saat olmadan iki defa izledim filmi, beni eski günlere götürdü. kadiköy sokaklarına geri döndüm yıllar sonra. hele o muzikler yok mu çok acayip lamn sözlük.bir kez daha anladım, beyoğluı sokakları da neymiş, hepsi kadiköy sokaklarından türemiş. o günlermiş beni ben yapan bugünlere getiren bir kez daha anladım. teşekürler 6.45
durmaksızın dinliyorum soundtrack ini.
http://tinyurl.com/6x3y675
muhteşem bir film. film olmasa sadece müzikleri olsa milyonlar torrentle indirir. alır demiyorum. indirir. ben öyle yapardım. neyse bi de görüntü yönetmenini tebrik ediyorum. canım benim. mcxxx.
filmi izlemeyenler için bir spoiler uyarısı yapıyorum. çünkü editlerken spoiler yapamıyorum neden bilmem.

filmde farkettiğim bişey vardı.tamam,adam acaip cooldu,of böle depresif filan,geldiği gibi yaşayan ,paraya tamah etmeyen,motoru olan,feci entellektüel,ama en önemlisi de hiç bişeyi iplemeyen vesaire bi tipti,tamam, kız da aşık oldu buna,tamam.anlamadığım şuydu,bir yerden sonra ilişkide pürüzler çıkmaya başlayınca, rutin de olsa bi hayat tarzı olan"kadın", taviz vermek durumunda kalıyor, neden bu fedakarlık ondan bekleniyor ve neden terkediliyor. tarzsa, onunki de tarz. aşık mısın ulan? köpek gibi de aşıksın.madem öle,sen bırak bu hayatı, gel evinin erkeği ol.kolay mı öle bi anda herşeyi silbaştan başlamak,sıkıyosa sen yap ulan!! yok coolum, yok motorum var.hadi ordan!
yanlış mıyım arkadaş! yanlışsam yanlışsın de. de bunu bana!
"kimi internet sitelerine" düşmüştür. sinema çekimi mi diye meraka düşürmüştür beni. sonra indirdim baktım değilmiş. dvd imiş. sırf merakımdan indirdim ama lütfen hapis yatmıycam ben.
spoilerla falan uğraşamayacağım, özet geçiyorum;

içinde güzel diyaloglar olan kötü kurgulanmış bir filmdir.
oncelikle yeni ogrendim ki film gercek bir hikayeden alintiymi$. yani hem boyle insanlar varmi$ daha once hem de boyle bir program varmi$. orjinal ses kaydi da varmi$ ustelik, buyurun;

http://tinyurl.com/3uh4596

film gercekten guzel. dunya sikime minare gotume ya$ayan iki arkada$ ve bu arkada$lardan bir tanesinin daha sonra a$ka toslamasi. performanslar super, fikir super. insanin cani cekiyor boyle bir radyo programi yapmayi. bilgi radyo’da gercekle$tiririz bir gun.
filmi izleyenler bir de oyuncularina deginselermi$ cok super olacakmi$, es gecilmi$ cok sacma.

filmin ba$rollerinde nejat i$ler, yiğit öz$ener ve ahu türkpençe payla$mi$. filmin yonetmeni tolga örnek.

filmin internet sitesi;

http://www.kaybedenlerkulubufilm.com/

edit: rutubet uyardi sagolsun, #982946 id no’lu entry de bahsedilmi$ ama bkz parantezlerine alinmadigi icin farkedememi$im. bu entry de kalsin ki gbkzler sayesinde oyunculara daha kolay ula$ilabilsin.
0 /