justin timberlake

su siralar sesinin erkeksi cikmasi icin vokal dersi alan ve su siralar gercek meslegini unutup oyunculuga dalan yakysykly teenage idolu.
kendisnden yaşça büyük cameron diaz’la nişanlanan son durumlarından bihaber olduğum şarkıcılığından çok magazinsel yönü ön planda olan insan.
var efendim böyle bir şey. en azından ben inanıyorum. bir giri giriyorunuz. ne bir siyasi kitleyi ne de bir marjinal grubu hedef alıyor. eften büften bir giri ve popüler olmayan bir başlıkta. ama bir bakmışsınız istatistiklerde zirveye yürüyorsunuz. giriyi okuyup eksi puan verip, kankasınıda, lan gel ipne bir giri girmiş, bir eksi de sen ver diyen zihniyetle bu ülke kurtulmaz. oysa avrupada öyle mirim. hey gidi günler hey
sarkılarını sevmesemde, stilinden hazzetmesemde, yaptıgı tarz muzige mesafelide dursam, piyasaya girdigi gunleren bugune kadar olan zamanda gosterdigi gelisimden dolayı takdir ettigim mtv gencligi sarkıcısı...
britney denen zatın yanında bir ödül töreniydi sanırım ilk orada görmüştüm (tv’den yaw)kendisini, kıvırcık saçları vardı, ne tipsiz adam demiştim o günlerde, yaladı yutturdu bu lafları, azimli kişilik.
beyonce ile seslendirdiği "single ladies" adlı şarkıya çekilen alternatif kliple bizleri yerlere yatıran, istediği zaman komik olabilen yetenekli şarkıcı.
eski sevgilime 'eger ortam olursa 1 kere britney spears'i skmeme izin verir misin' diye sordugumda, 'tamam o zaman ama ben de 1 kere justin timberlake'e veririm' diyince 'tamam' demistim. kendisini cok seviyorum.
hem güzel şarkı söylüyor, hem güzel dans ediyor hem de gayet güzel rol kesiyor, yapamadığı, yapamayacağı bir halt yok galiba ve üstelik çokyakışıklı. severek takip ediyoruz kendisini.