julian assange

belgeleri yayinladiktan sonra ba$ina bir hal gelirse diye bir link yayinlami$ twitter’da ve ba$ina bir i$ geldigi durumda bu linkte varolan dosyalarin $ifreleri de yayinlanacakmi$. allah bilir icerisinde ne var.
kendisi elinde bir amerikan bankasına ilişkin çok önemli belgeler olduğunu, hatta bunların mega belgeler olduğunu söylüyor ve açıklayacağını da belirtiyor. finans sektörünün köküne kibrit suyu dökecek gibi. bir de eric cantona var tabii, kendisi 7 aralıkta kansız devrim gerçekleştirmek için herkesten paralarını bankalardan çekmesini istedi. bekleyip görecez yeni dünya düzenini.
tonlarca ta$agi olan adam. bir kac kilosu gitse yine tonlarcasi kalir. boru mu lan her ulkeye ayni anda bir ba$ina kafa tutmak.
$u dakikalarda bir internet sitesinde insanlar tarafindan sorulan sorulari yanitliyor;

http://www.guardian.co.uk/world/blog/2010/dec/03/wikileaks-julian-assange-online?showallcomments=true#end-of-comments
ben daha belgelerin yayinlanacagi haberi duyuldugu anda cekerler ipini demi$tim ama demek ki bulamadilar elemani. lakin bu saatten sonra bu adamin ba$ina her ne gelirse gelsin sorumlusu olarak amerika tutulacaktir. bu anlamda aslinda bu saatten sonra bu adam ya öldürülür ya da refah icerisinde kimse kilina bile dokunamadan ya$ar, ortasi yok yani.
tecavüzcü olduğu yönündeki suçlamalar hemen hemen bir ay evvelinden duyurulmuştu ancak tutuklama emri dün çıkarılmış isveç hükümetince.
bugün de gözaltına alınmış.
tuhaf geldi.