jimi hendrix

gitari ile sahnede butunlesen,ruhundan damlayan tum duygulari notalara gercekten doken,her bastigi notada anlam olan elektro gitar ikonu.little wing adly parçasyny dinleyin ne demek istedi?imi anlarsynyz.
lsd bagimlisi efsane gitarist.
kullandigi uyaricinin daha cabuk etkilemesi ve beyine cabuk ula$masi icin alnindaki damarlari kullanan ve cikan yaralar sonucu surekli bandana kullanan ki$i.
muzisyenlerin genclere modellik edicek birer idol degil kalplerinden geleni sansurlemeden disari vurucak adamlar olmalari gerektigini kanitlayan varliktir. kendi kusmugu icinde yuzerken olmesi umrumda degildir, en azindan gitarini eline aldiginda kalbini cikarip sahneye koyan bir ruhtur.
müzikteki çeşitliliği sağlamış kişilerin başında gelmektedir.uzun parmakları o zamanlar için söylenebilecek değişik ve zor tekniği ile günümüz müziğine yol açmış ve hala açan efsane gitarist.en önemlisi adam gibi adam olması.
ewet bilgic olmuştur , hoşgelmiştir aramıza. kendisinden nick’i yüzünden özel bir beklenti içindeyim. çok sevdiğim bir isimdir jimi hendrix , kirletilmemesi gereken bir isimdir. ama tahmin ediyorum ki sonuçta bu nick i alan arkadaşımız bunun değerini bilecektir.
herkeze hoşbulduk diyorum.evet nick’im jimi hendrix.hendrix le başladı müzik yaşantım ve sanırım onun’la ve onun gibilerle devam edecek, gittiği yere kadar.yaklaşık 12 senedir müzikle uğraşan biri olarak hendrix’in kıymetini bilmemek ayıp olur.babam sayesinde dinlemeye başladığım rock,blues ve jazz gibi müzik türlerinin yaratıcısıdır bence.kıymetini iyi bilirim hendrix’in.ama tek tezatlığımız ben ibanez kullanıyorum.
0 /