intikam

evrenin en kotu duygusu..hata yaptigini du$undugunuz ki$iye zarar vermek adina yapilmasi du$unulen ve pek cok zaman yapilan eylemlerin genel ismi..kimi zaman oyle yanli$ sonuclar dogurabilir ki intikam aldigini du$unen insan, aslinda kendisine zarar vermi$ olabilir..gene kimi zaman oyle yanli$ bir durumda intikam almak du$unulebilir ki, hata yaptigi du$unulen ki$inin aslinda en ufak bir hatasi yoktur olayda..minicik $eyler buyutulup cig gibi bir olaylar silsilesi haline getirilinebilir ve bunun sonucunda o intikam adi verilen hic kimsede asla olmamasini diledigim duygu bir anda oraya cikabilir..gerisi hatalar silsilesi, gerisi yanli$ atilan adimlar..

en yakın arkadaşı ve sevgiliyse evinde oturan bir çocuğa..telefon gelir ve acilen çağrılır çocuk tüm masumiyetiyle kankasını ve kız arkadaşını evde bırakıp apar topar gider..ve hazin son döndüğünde kankasını ve arkadaşını yatakta basar..ardından direk kapıyı kitler ve az önce yanına gittiği arkadaşlarını çağırır..5. katta oturduklarından kaderlerine mahkum iki suçlu bir az sonra başına gelecekleri bilmemektedir..10 dkka içinde dönen genç..kankasını bir güzel dövdürür kızın ağzını bağlar 8 arkadaşına tecavüz ettirir her biriyle resmini çekip kızın babasına yollar..baba intahar eder anne kızı öldürür..bu olay bursada yaşanmıştır malesef..intikam duyguların en kötüsüdür..çünkü insan bu duyguyla en çok kendine zarar verir..
savaş çocuklarını istatistiğe döküp ’bizden şu kadar kişi öldü ama onlarda daha fazla ölü var’ deyip keyiflenme dürtüsü...mide bulandırıcı, tiksinç bir dürtü...
kanal d de yayınlanan yeni dizi . oyuncu kadrosu güzel ne bileyim konu çok çarpıcı olmasa da işleyiş gayet iyi , çekim desen kalite anlamında bir hayli tatmin edici ama aynı bölümü üç kere üst üste vermek neyin nesi yahu ! anladık güzel , ailecek çekirdeklerimizi aldık ,"ayy kadına bakk şeytan" falan deyip izledik , illa çıkaracaksınız bokunu!
dun birinci bolumu yayimlanan kanal d’nin yeni dizisi. ba$rollerinde nejat işler ve beren saat var. kanal d bu diziye oyle bir umut baglami$ olmali ki hem burada hem de ba$ka sitelerde okuduklarima gore diziyi ust uste 3 kere yayimlami$ araliksiz. ilk bolumden net bir $ey anlamayan ayni bolumu ikinci kere izlesin, hala anlamadiysa ucuncu kere izlesin bu sefer anlar mantigi yurutuldu herhalde.
bu akşam da benim için yayınlanacak olan yeni dizi.
iş seyahatinde olduğum için tam saatini veremedim henüz, ama 23:00’dan sonra gözünüz kanalda olsun!
0 /