internet explorer

iki gecedir radyo yayınım sırasında kendi kendine geçersiz bir şlem yürütüp kendi kendni kapatan, bu sebeple de beni dinlemeye gelenlere karşı beni mahçup hatta rezil etmiş olan zımbırtı. bu çıkarttığı sorunu niye çıkattığını da anlayamıyorum ki kendisinin... hata verirken hatanın ne olduğunu belirtmek gibi güzel huyları yok ki kendi kendini kapatmakta kendisi sadece...
artık her geçersiz işlem yürüttüğünde ne kadar rezil olduğunu gelip bu başlık altında haykıracağım zırva.
tıpkı 20 sn önce yaşadıklarımı an itibariyle haykırdığım gibi...
gectigimiz gunlerde microsoft tarafindan bu tarayicida cok buyuk ve tehlikeli bir acik oldugu bildirilmi$ ve acik kapatilana kadar kullanicilarin ba$ka bir tarayici kullanmalari onerilmi$ti. dun ak$am saatlerinde micrsoft tarafindan acigi kapatmak icin kritik duzeyinde bir yama yayinlandi. yamayi indirmek icinhttp://update.microsoft.com baglanmaniz gerekmekte. ihmale gelmeyecek bir $ey oldugunu da extradan vurgulamak lazim.
avrupa birligi’nin microsoft’u internet tarayici konusunda tekelcilikle suclamasi sonucunda, microsoft bundan sonra internet explorer’i windows icerisinde default tarayici $eklinde koymamaya karar vermi$. avrupaya yollanacak olan windowslarin icerisinde artik ie olmayacak ve kullanici diledigi tarayiciyi ftp’den yahut cd’den yukleyebilecek.
dertsiz başa derttir bu tarayıcı; ama yine de ilk göz ağrısı olduğundan mıdır nedir kopamıyor insan.
her format atıştan sonra firefoxu indirmek dışında kullanmadığım, başka bir işe yaramayan tarayıcı.
0 /