havai fişek

fitilinin ateslenmesiyle zincirleme olarak firlayan ve yerden 25 - 60 metre yukseklige kadar tablolar yaratan malzemelerdir.ozellikle turistik tesisler, belediyeler ve gosteri firmalari icin ideal gosteri malzemesidir.kullanimi son derece kolay ve guvenlidir.gosteri hazirligi cok kisa bir surede yapilabilir.kullanim talimatina gore, gerekli cevre koruma onlemleri alinarak, gorevli teknik personel tarafindan kullanilir.
nisan, dugun, bar acilisi, yaza hos geldin partisi, konser bitisi gibi vesileler ile bu siralar sikca izleme firsati buldugum, izlemeye doyamadigim rengarenk gokyuzu susu.
sirkecide cok rahat bulabileceginiz patlayici gosteri malzemesi..genis bir arazide gayet kolay bir sekilde yakabilirsiniz,gercekten guzel bir sey..
an itibari ile sözlükte var olan oluşum. sayfanın altından havai fişekler çıkıyor ve yükselip patlıyor evet!
ulan ekranın alt köşelerinden yola çıkan bir böcek sandım ben bu havai fişek’i!!
meğersem bi şampanyamız eksik kalmış..
son zamanlarda ota boka atıyorlar bunu sinirlerim geriliyor.
evlenirler havai fişek, askere gidene havai fişek, çocuğunu sünnet ettirir, bey amca patlatır çatıdan havai fişek.
adı havai bunun, kendisi bi hava katmıyor öyle ortama. en azından burada patlayanlar katmıyor sadece gürültü yaratıyor. e bu da kalp ama... zaten dtp ile görüşme oldu, şimdi keyfe keder atacaklar bişeyler, girecek odadan içeri...
teroristin elinde silah haline geldi artik. polise saldiran terorist sempatizani monotof kokteyli ve ta$larin yaninda artik havai fi$ek de kullaniyor. daha bundan bir iki ay once yine ayni gruptan bir insan polis helikopterini havai fi$ekle vurmaya cali$mi$ti, hatirladin mi?

eglenceden silah yaratan insanlarla ayni toplumu payla$ir olduk.
sesi tam olarak silah sesine benzemektedir. buralarda ne zaman bir havai fi$ek atilsa, cati$ma var diyip balkonlardan pencerelerden uzak dururuz. oyle gerizekali bi$i.