gwen stefani

hollaback girl isimli sarkisini her dinleyisimde ozellikle de b-a-n-a-n-a-s bolumunde kalkip oynayasimin geldigi guzel sahis
no doubtla beraberken rockumtrak bisler yapyodu, dinlenebilir nitelikteydi velhasil.ama biraz une kavusur kavusmaz cikardigi solo albumde gorulecegi gibi kizda r&b ruhu varmis.hemen hip hopcularla duetler,cistakli sarkilar falan.hazzetmedim ben.zaten courtney love’i hatirlatiyo bana.onu da hic sevmem.
madonnanin tek varisi mukemmel derece guzel we harika sarkilari olan solo kariyerinde daha ilk albumuyle zirwe yapan guzel insan.
no doubt oncesi ve no doubt sonrasi olarak iki ayri donemde incelenebilecek olan hanim kizimizdir. no doubt yillarinin alternatif sanatcisiyken su an populer kultur salatasinda domates ve gobek magrul ile birlikte harmanlanmaktadir. ama gelecegi onceden goren bir hatundur kendisi. zira don t speak isimli videolarinin konusunu hatirlamanizi isterim birebir gerceklesmistir. ustelik o videonun seneryosunuda bu birey yazmistir.
kendısı madonna’nın yolunda ılerlemektedir ama bole bı degısıme ne gerek vardır,bu gereksız yoldan cevırecek bı akıl hocası yok mudur bu hatunun???işte bunlar da aklımı karıstırmaktadır...
kanımca güzel olmayan, şirin aynı zamanda seksi gorunmeye çalışan, madonna özentisi insan.keşke no doubt dönemindeki gibi kalsaydı o zamanlar şimdikinden daha saygı duyulası bir insandı.
hollaback gırl şarkısını her dinlememde kendimi tutamayıp oynadığım, güzel diyemesemde şirin kişilik...
eskiden çarpık olan bacaklarına çalışarak ayar vermiş taşlığına taş katmış ama no doubt un gerisinde ve halende gölgesinde kalmış hatun.
çok güzel bir yüze sahip olmamasına rağmen; aşırı derecede çekici bir kadın.ses tonuda harika.
0 /