goshenit

kareli gomlegin cok yaki$tigi hatun. yanli$ hatirliyor da olabilirim aslinda, o kareli gomlegi bir erkek de giyiyor olabilir, bilemedim $imdi.
4 yıl önce tanıştığım ve asla pişman olmadığım, güzel, eğlenceli, müzik ve film takıntısına sahip hatun.

seninle herşeye varım ben ( sevişmek hariç) diyebileceğim insan.
hayatimin ilk $algam suyu banyosunu yapmami saglayan ki$i sagolsun. ben genelde rakinin yaninda icerdim $algami, uzerime boca edilince banyosunu da yapmi$ olduk.
ilk geldiğimde hoşgelmi$ diyip beni yabancılıktan bir nebze de olsa uzaklaştırmıştır. hatun kişisi olduğunu öğrendiğimde ayrı bir sevindiğim tiyatrocu olduğunu öğrendiğimde ise daha daha başka sevindiğim kısacası tanımadığım halde beni mutlu etmiş bir kişiliktir.
tiyatrocu değil mi kekliyor musunuz lan beni?
sürekli alkolu bırak sen müslümansın dememe rağmen alkolik olan sevgili goshenit artık doğru yolu bulup alkolu bırakma kararı almıştır. tabi artık herşey çok geç. ya dinini bırakıp doğru başka bir dine geçecek, yada cehennemin ateşinde kavrulacak. seçim kendisinin. ben üstüme düşeni yaptım. yıllar önce şarap içip doğru yolu anlataraktan.
kısa süre önce tanışıp çok şey öğrendiğim keyif verici,tiyatro,hakan günday aşığı çocuksu dişi kişilik.iyi ki o akşam kankanla beşiktaş iskelesi’ne gelmişsin.
ah bir de hafızan güçlü olsa ne güzel olacaksın.
kısacık istanbul ziyaretimde benimle 2 saatini geçirmiş olan, izmir’e ilk geldiğinde meraktan gazinoya gideceğimiz, gülümseyince gözlerinin içi gülen sevgili yazarımız.
#1012122

verdigi tarifleri hafif cahil ve ilaclara kar$i hassasiyeti olan bir insan kullanip oracikta ölürse, nasil bir vicdan azabi ile ya$ayacagini merak ediyorum.

bu entryleri coluk cocuk gunde binlerce insan okuyor, yazacaklarimizi buna gore yazmamiz lazim.
beril de denilen değişik renkleri olan bir taş.rengine göre isimler alır.ruhsal ve bedensel hastalıkların tedavisi için kullanılır.nickin sahibi bilgiç gibi,sevgi,samimiyet ve mutluluk yaydığı söylenir.huzur ve pozitif enerji vermesi ise benim tecrübemdir.
0 /