genital estetik ankara

Genital Estetik Ankara kliniğimizde uzun yıllardan beri yapılmakta olup, doktorumuz ve donanımlı ekibimiz ile birlikte farklı teknikler ile ve birçok amaç ile yapılabilmektedir. Kadınlarda genital bölgeye yapılan her türlü kozmetik ve jinekolojik işlemlere genital estetik denilmektedir. Oldukça özel bir alan olan genital estetik Ankara ve diğer illerimizde birçok estetik cerrahi alanında ihtisas yapmış hekimler tarafından hem özel hastanelerde hem de bazı devlet hastanelerinde gereklilik durumuna göre uygun ücretler ile yapılabilmektedir.

Genital estetik ameliyat işlemleri nelerdir?

Genital Estetik Ankara kliniğimizde doktorumuz Uzay Yıldırım ve ekibi tarafından birçok farlı estetik işlemler uygulanmaktadır. Bu işlemlerden bazıları; İç ve dış dudak estetiği, klitoris düzeltme ve estetik operasyonu, vajina daraltma uygulaması, genital bölge beyazlatma, G noktası büyütme işlemi, Lazerle Dış Genital bölge Sıkılaştırma uygulaması, radyofrekans ile iç ve dış vajina yenilenmesi, kızlık zarı dikimi ve onarımı, büyük vajina dudaklarının küçültülmesi, orgazm sorunlarını düzelticek vajina estetik uygulamaları vb.

Özellikle son yıllarda uygulanan vajina estetik uygulamaları çok daha popüler olmuş olup, tüm bunların arasında yine sıklıkla adını duyduğumuz ve fraksiyonel lazer olarak bilinen sistemle yapılan vajina estetik operasyonları da oldukça ilgi görmekte ve kliniğimizde Doktorumuz Uzay Yıldırım ve ekibi tarafından yapılabilmektedir.

İç dudak estetiği hakkında!

En sık rastlanan genital estetik problemlerinin başında gelen iç dudakların büyüklüğü ve sarkması, kliniğimizde tedavi edilebilmekte olup, bu durum doğuştan olabildiği gibi, doğumdan sonra ya da aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak meydana gelebilmektedir. Cinsel yaşamı da olumsuz etkileyen bu sorun evli olan ya da bekar olan herkese güvenle yapılabilmekte olup, kızlık zarını etkilememektedir. Ancak mutlaka alanında uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Vajina estetiği ve diğer vajinal sorunların tedavisinde maalesef ki kısıtlı uzman sayısı bulunmakta olduğundan bu alanda oldukça sık araştırma yaılmalı ve Doktorumuz Uzay Yıldırım ve ekibi gibi donanımlı ekipler ile çalışmak gerekmektedir. Konu ile ilgili tüm detaylar ve kliniğimize randevu almak için www. U

www.uzayyildirim.com internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.