fifa 19

25 eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkması beklenen fifa serisinin yeni oyunu.

uzun yıllardır beklediğimiz şampiyonlar ligi artık resmi olarak fifa 19'da yer alacak. benim gibi bir çok kişi sırf bu yüzden oyunu alacaktır. oynanış olarak yine sıçacaklarını düşünsem de şl için değer be kardeşim.
fifa 15 ile beraber simülasyon oyun mantığından uzaklaşan ea'nin son model çöp torbası.
buna vereceğiniz parayı yada torrentten çekiyorsanız vereceğiniz gb yerine gidin langırt oynayın. çok ciddiyim, hem bileklerinizi geliştirir, hem de aynı bokun laciverti.

arkadaş anlamıyorum. biz oyunda top fiziği yok diye ciyak ciyak ağlıyoruz. ama adamlar düzelteceği yere daha da ebesinin münasip tarafına benzetmişler. lan bir kere X basınca ramos, benzema'ya ara pası mı atar ? neyin kafasını yaşıyor bunlar.

fifa serisini artık daha hızlı oynanış yapısına geçirelim diyen hangi yetkiliyse onun ben gelmişini geçmişini düzeyim. fifa 14 devam.
Oyun o kadar hızlanmış ki, tek pas yapmadığınız sürece topu ayakta tutma şansınız sıfıra yakın. Hani takım halinde baskı kurayım, kaleciden başlayan düzenli, ayağa pas oyunu oynayayım diyorsanız geçmiş olsun.

Fifa artık sizin kontrolünüzde olan bir oyun değil. Rastgele pas tuşuna defalarca basıp gol atabilirsiniz. Momemtumu da bir tarafına mum diye dikebilirsiniz.

Her fifa 14 oynadığımda 19'un ne kadar leş, bok torbası bir oyun olduğunu tekrar hatırlıyorum.
Dayanamadım, aldım ve denedim. Daha önce itin götüne soktuğum kadar kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum ama oyunun bariz şekilde hitap ettiği kesim belirlenmiştir. Bu oyun serisi artık offline şekilde kulübünüzü geliştirip, stadları, formaları , topları , gerçekçi oynanış dinamiklerini hissedemeyeceğiniz bir oyun olmuştur. Oyuncuların hiç bir ağırlığı veya hissiyatı yok.

Langırt benzetmesi gerçekten cuk oturuyor. Online olarak oynadığınız her karşılaşma bu şekilde anlamsız hızlı geçiyor -ki bu çok anormal değil ama kariyer modu da artık böyle. Genel olarak bir sıçış var.

Yavaş ve oturaklı futbol isteyenlerin fifa 14, olmadı fifa 15 tercihi yapması gerekiyor.