fatih tezcan

olmamasi olmasindan daha hayirli olan birisi. ne i$ yapar bilmem ama 100 binden fazla takipcisi var twitter’da. tam bir akp fanatigi kendisi.

https://twitter.com/fatihtezcan
13 mayıs 2014 soma da maden ocağı patlaması ile alakali atmis oldugu tweeti paylasiyorum ki insan nedir ne degildir sorusunun cevabi net anlasilsin.

"gezi yıldönümünden 2 hafta önce yaşanan soma faciası’na ne sebep oldu, çok merak ediyoruz. bulunmalı!"

gelelim sorumuzun cevabina.

boyle bir facianin hemen ardindan bunu dusunebilen, bunu yazabilen canlilara insan demiyoruz biz.
o kadar cig sut emmi$ bir adam ki, ancak o kadar olur.

bu arada adam kelimesini de oylemesine kullandim aslinda. 25 ekim 2014 yüksekova da pkk saldırısı ve $ehit olan 3 askerimiz ile alakali attigi tweet’i okuyunca hak vereceksin bana. tweet aynen $oyle;

"çözüm süreci’ni eleştirmek için yaş ve zeka yaşı sınırlaması gelsin! günde 30 askerin şehadetini hatırlamayanlar ve gülenciler konuşamasın!"

https://twitter.com/fatihtezcan/status/526022230610677761

yaziklar olsun!
Atatürk ismini duyduğu anda tüyleri diken diken olan iktidar yalayıcı. Artik sulalesinde kimlerin Atatürk ile alakalı kötü anıları varsa.
Hayatını Atatürk düşmanlığına adayan kişi. Bunu mümkün olan her yerde aleni şekilde dile getirmesine rağmen hala elini kolunu sallaya sallaya dolaşabiliyor da bir tane de savci demiyor ki gel bakalım kardeşim buraya.
bu sefer de ekrem imamoğlu'nun şöförü bir avm'de ingiliz mi6 ajanına istanbul'un bilgilerini bir flash disk icerisinde verdi vecizesini yumurtladi. kimlere guveniyor bu insanlar, neden devletin herhangi bir kurumu bu sapıklar hakkinda bir işlem yapmiyor anlamiyorum. fesli deli kadir bir, aha bu da iki.