facebook

önceden üye olmak için amerika’daki üniversitelerden birinden email adresiniz olması, dolayısıyla o okullardan birinde okuyor olmanız gerekirken şimdi son 8 aydır halka açılan site.
"bra and panties" gibi bir gift satın alıp listenizden bir kişiye verme olanağı sunan site. evet çok iyi düşünmüşler.
yıllar sonra ilkokul arkadaşlarıyla tekrar karşılaşabilmenizi sağlayan, herkesin isim soyadıyla girmesi ve çoğunluğun üniversiteli olması nedeniyle gerçekten "seviyeli bir muhabbet" in hakim olduğu ortam. applicationları bağımlılık yapabiliyor.
tanımadığınız insanların sizi gece ev partilerine davet edebileceği kadar samimi(!) bir ortam vardır burada. yakın arkadaşlarınızn cocukluk fotoğraflarını onların haberi bile olmadan bulmanızı sağlayacak kadar da mükemmel bir sitedir.
sizden yaşça büyük, tohuma kaçmış insanların mesaj yollayarak rahatsız edebileceği site. "nerden girdik yahu" dedirtip ilişki durumunuzu "evli"ye çevirmenize neden olacak siber mekan.
sanirim dun itibari ile icerisinde bilgi sözlük isimli bir grp acildi spooky tarafindan.search group bolumunde bilgi sözlük yazarsaniz $ak diye bulursunuz.
üşenmeyip entry kıvamında duvar yazısı yazdım, pişmiş kelle gibi your post is too long diye uyardı, yazımın hepsini sildi. ne diyeyim facebook, a.k senin.
aynı anda hem vampir hem kurtadam hem zombi hem ibne hem de narsist olduğum site.

yeter lan.. ısırmayın artık..
0 /