eyüp su kaçağı bulma firmaları

Eyüp ilçesinin tarihi yapısı nedeniyle eski binalarda kullanılan su borularının eskimesi zaman zaman su sızıntısı sorunun oluşmasına neden olmaktadır.
Eskiden bu sorunun tespit işlemi neredeyse herkesin başına geldiği için, hepinizin korkulu rüyası haline gelmişti.
Teknolojik aletlerin olmaması, ilkel teknikler ile bu sorunun tespiti özellikle ev hanımlarını oldukça yormaktaydı.
Bütün planları alt üst eden bu sorunun tespitinde uzman yardım almanız gerekmektedir.

Su kaçağı probleminde yapılan hatalar nelerdir?

Bu problemde yapılan en büyük hata paniğe kapılarak eski usul teknikler kullanarak arıza tespit işlemi yapan firmalardan yardım almaktır. Bu problem her ne kadar ciddi bir tesisat sorunu ise, müdahale edecek olan firmanın kullanacağı yöntem de bir o kadar önemlidir. Bundan dolayı sokak aralarında amatörce hizmet veren kurum ve kişilerden uzak durmanız gerekmektedir.

Su kaçağı problemi nerelerde görülmektedir?

Eyüp gibi tarihi ilçenin, Rami, Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Kemerburgaz gibi semtlerinde meydana gelen bu problem, daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda meydana gelmektedir.

Yeni binalarda kalitesiz boruların kullanması ya da tesisata yanlış eğim verilmesi, yeni binalarda da bu problemin ortaya çıkmasına önemli ölçüde etki etmektedir.

Su kaçağı olup olmadığını nasıl anlarım?

Alibeyköy su tesisatçı firması olarak ev ya da işyerindeki su kaçağı problemini anlamak için tesisatçı çağırmanızı tavsiye etmiyoruz.
Birazdan okuyacağınız sorunlardan bir tanesi ile bile karşılaşırsanız hiç vakit kaybetmeden Alibeyköy su kaçağı tespit hizmeti veren firmamızı aramanız gerekmektedir.

Ev ya da işyerinde bulunan duvarların ıslanması, ev ya da işyerine gelen su faturasında önemli bir artışın gözlemlenmesi, parkelerde şişme yaşanması, evde kötü bir rutubet kokusunun oluşması, duvarlarda dökülme gibi sorunlar yapınızda baş gösterdiyse vakit kaybetmeden Eyüp su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Su kaçağına erken müdahale etmenin önemi

Erken müdahale edilmeyen arızalar kısa süre içerisinde betonu delerek ya da fayans aralarından alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacaktır. Su sızıntısı evde kötü bir imaj bıraktığından komşunuz ile aranızda ciddi tartışmaların yaşanmasına vesile olmaktadır.
Bu sebeple erken müdahale edilmesi olası ciddi zararları minimuma indirmektedir.

Eyüp Su kaçağı tespiti

Firmamız teknolojik cihazlar sayesinde en zorlu arızaları bile noktasal olarak tespit etmektedir. Akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde tespit eden ustalarımız, sizlere derin bir nefes aldırmaktadır.

Su kaçağı tamiri

Akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak tespit edilen su kaçaklarını titiz bir çalışma sonucu tamir eden Ersoylar su tesisatçı firmamız, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz.
Sizlere sağladığı bütün hizmetleri garantili bir şekilde gerçekleştiren firmamız, aynı gün servis imkanı ile sizlere hizmet vermektedir.