eroin güncesi

sevilesi hiç bir tarafının olmadığı bir insanın gunden güne eriyip dibe vurduğunu anlatan bir kitap olsa da senelerdir bıkmadan usanmadan ara ara okuyup garip bir huzur bulduğum kitap.


"elimde enjektör öylece kalakaldım. çok klasikti, ama ben de arkamda bır seyler bırakmalıydım. en azından olumu tercih ettiğimi bilmeliler dıye dusundum. aslında hıckımseye hıcbır sey borçlu değilim; alısverişi keseli çok oldu. ama son kez bir iletişim denemesi yapabilirim. uzaya gönderilen, hedefi yüz yıllarca ısık yılı uzakta olan sinyaller gibi. . ."

"hey millet, ben olmeye karar verdim, niye biliyor musunuz çünkü yasım 27’e geldi dayandı ve benim gibiler daha fazla yasamamalı. allah korusun ya ölmeye değil de, üremeye karar verseydim! neyse ki aklım hala basımda, sahneye girmem gereken yeri ayarlamadım ama çıkmam gereken yeri biliyorum. kendinize iyi bakın, kötu alıskanlıklardan uzak durun. "

not:kanat güner kitap yayınlandıktan 1 hafta sonra intihar etmiştir.


(bkz:hayal kurmak çamaşır suyu içmek kadar zordur)"ahıra girmeyen bir koçtum..
ot buldukça uçtum..
anayasada en büyük suçtum..

geceleri ya$amla ölüm oyunları oynamaya devam ediyorum..
kanım damarlarımda hayallerimdeki çağlayanlar gibi akmakta..
güzel kızların ağlayarak ilahiler okuduğu gecede..
yanmakta olan bir hintli cesedi gibiyim.."
" evde yine hiç kimse yok hiç olmadılar ki..küçükken aslında prenses olduğumu,kral babamın daha iyi yeti$mem için bana kocaman bir oyun oynadığını,çevremdeki herkesin oyuncu,her şeyin dekor olduğunu,sıradan bir insan gibi yeti$irsem daha akıllı bir prenses olacağımı dü$ündükleri için bu saçma sapan $eyleri bana ya$attıklarını hayal ederdim..değilmi$..hala kimse gelip beni sarayına götürmedi..

hayal kurmak çama$ır suyu içmek kadar zor..

yazacak bir $eyim de kalmadığına göre..
evet artık bitti..
perde! "