enpara.com

kesinlikle katılıyorum. ilk çıktığı zamanlarda kullanmaya başladım. Hala da kullanıyorum çokta memnunum birincil hesabım enparadır..
Gece gece girilemeyendir. En azından cep şubesine girilemiyor. Bu şubesiz bankada bulunan Yuzmilyarlarca lira paramın akıbetini bilemiyorum şu anda. Endişelendiriyorlar insanı.
aksam aksam calismalarindaki aksakliklar musterilerini kotu etkilemistir.

yemek soyledik, ne online odeme yapabildik ne kapida odeme yapabildik. bildigin rezil olduk.
Temmuz boyunca ayin enparalılarına 100 liralik aliexpress ve amazon alışverişlerimde 50% iade. Yine farkini ortaya koymuş.
Geçenlerde arayıp memnuniyetimi ogrenmek istediler, tamam memnunum dedim, önerilerimi sordular kredi kartı çıkartın dedim,2017 'nin ikinci yarısında çıkartma çalışmalarının olduğunu söylediler, hadi inşallah dedim.bakalım cikaracaklar mı.
iyidir hoştur ama dövizde alım satıma koyduğu o makaslar insanı hayattan bezdirip yeni banka arayışlarına itiyor. bir de doların fırladığı günler internet şubesini kelimenin tam anlamıyla off durumuna getirip kimseye satış yaptırmamasıyla ünlü.
ocak ve şubat ayları için ayda 1 kere olan başka atm den ücretsiz para çekme işlemi hakkını üçe çıkartmış olan banka. şunu her ay yapsalar sanki ne olur.
0 /