ebubekir öztürk

kolpaçino gibi filmlerde rol alan sözde oyuncu. gectigimiz gunlerde izmir marşına kufur eden videosu dustu sosyal medyaya. ardindan trt'de yayinlanan diziden kovuldu, sozlesmesi fesh edildi. gonul ister ki bu haysiyetsiz ruhsuz adam bir daha bu sektorde is bulamasin.

alakali video surada;dip not: izmir'in daglari senin oturdugun o koltukta yavas yavas belirmeye baslasin, uygun bir yerlerine dikine adapte olsun, hep izmir'in daglari ile yasamaya basla.
Gerçekten bu adamın rol aldığı hiçbir filmi oturup izlemedim, bu adamın oynadığı karakterlere de hiç gülmedim. Demek bi bildiğim varmış.

Baştakilerin umursadığı tek değer dini ve mezhebi değerler olunca bunlar tabi ki böyle çoğalır. Zamanları tükeniyor. Bu böyle gitmez. Türkiye meczuplar ülkesi değil.
gunah cikartmaya calismis, elbette yardakci beyaz tv'de. hatta beyaz tv de yayinlanan programin yoneticileri adami aldilar alladilar pulladilar. yemez olm yemez lan.

Oyuncumsu, daha da öte insanımsı. Oynadığı filmlerde canlandırdığı karakterin gerçek hayattaki karakteri olduğunu çok güzel verebildiği için kendisini tebrik ediyorum.
Frankestein Canavar Gibi isimli bir filmde oynayacakmis, cok sukur oradan da kovulmus.

yok sana artik ekmek o sektorde. ac kal sürün insallah.