ebru gündeş

yillar once "firtinalar" isimli sarkisiyla adini duyuran ve o gun bugundur en fazla dinlenen sarkicilar arasinda yer alan guzel bayan.bir ara kameralarin onunde bayilarak hayranlarini endiselendirmisti.neyse ki allah kendisine sifa verdi ve tekrar sahneler dondu.
$arki secmeyi bilen ve sesine gore $arki secebilen makyaj muptelasi..kliplerinde nasil i$ik oyunlari ve nasil bir makyaj yapiliyorsa guzel gozukuyor bu kadin..normalde kliplerindeki yahut ba$ka cekimlerdeki goruntuleri ile yakin uzak alakasi yok..ote yandan bize zaten goruntusu de lazim degil..$arkilari ve sesi gerekli $arkicilarin bize ki bu kadinda her ikisi de var allah icin.ben begenerek dinliyorum pek cok $arkisini..herkesi yerin dibine sokarken hakedene de hakkettigini vermek gerekir.boyle soyler adalet.
hakan altun’dan da ayrilarak kendine yeni bir unlu sevgili bulmasina kesin gozuyle baktigim, bol silikonlu ve bol makyajli bayan sanatcimiz.
her konserinde ’ben insan degil miyim’ adli eseri seslendirmeyi olmazsa olmazlarindan sayan ve yapmacik olduguna inandigim bi bayan.o kadar
ebru gündeş hanımefendiyi ilkin 93’te çıkardığı tanrı misafiri isimli albümüyle tanımıştık. sonra "tatlı bela(94)", "ben daha büyümedim(95)" albümlerini çıkardı. o zamanlar daha güzel söylerdi kendisi, hele kim 3. albümünde "sen olsaydın, yorgun geceler" adlı şarkıları vardır ki cidden dinlemeye değerdir. bu albümdeki "fırtınalar" zati aylarca liste başlarında kalmış, ortalığı yıkıp geçmişti. lakin "kurtlar sofrası(96)" albümünden sonra tarzının değişmeye başladığını gördük sankim. "sen allah’ın bir lütfusun(98)" ile iyice belirginleşen bu fark sonraki albümlerinde büsbütün değiştirmiştir müziğini, hele ki son zamanlarda fantaziye dönmeye başladı iyicene. lakin biz kendisini böyle tanımamıştık ilkin. n’apsın etsin sanat müziği tarzında söylesin, çok yakışıyor kendisine. lütfen diyorum bak..
juriligini yapmaya çalıştıgı yarışmada "kırık" lafı sayesinde bülent ersoy tarafından köpeğin götüne sokup sokup cıkartılmak suretiyle rezil edilen , geçirmiş oldugu rahatsızlıktan sonra hala beyinsel ve algısal sorunlar yaşadıgını düşündüğüm yüzünde nur olmayan bi hanım abla ... ayrıca kendisinin dandik ötesi birde dizi si vardır
0 /