dream tv

turkiye de en begendigim muzik kanali..yerli ve yabanci parcalari kari$ik olarak izleme imkanina sahipsiniz.ayni zamanda talk show niteliginde programlar yapmaktadir.ho$tur lezizdir.
izlemesi en bi zevkli olan muzik kanali her daim her tarza uygun sarkilar bulabilmekte, programlari izlerken eglenebilmektesinizdir.ailecek begenerek severek takip ediyoruz.ayrica(bkz:yuxexes)(bkz:blue jean)(bkz:hot dog)
*** gun itibari ile rock istanbul’dan derlemeler veren megadeth’i tv’min ekraninda gorup kudurdugum tv kanali...
su an juliet in yeni videosu "ride the pain" nin dunya promiyeri yapilan kanal... ve tabi bu klip oncesi deneyimli hot dog cu yigit ve adini bilmedigim yeni bir dream tv vj nin juliet ile uzun bir roportaji vardi... juliet kim diyenlere muhtesem dans parcasi "avalon" hatirlatilir...
okulun kantininde surekli kral tv yada powerturk calinmasini engelleyemeyen muzik kanali.favori muzik kanalim olmakla birlikte tam bir sponsor manyagidir.
saatlerini tam olarak bilmemekle birlikte gece yarısından sonra yayınladıklarını düşündüğüm veya benim denk geldiğim bi takım interaktif yarışmalar sonucu kendilerine olan saygımı yavaş yavaş yok etmeye başlamış olan kanaldır. efendim insanlar sadece gece yarısından öncemi müzik dinler, gecenin bi vakti dream tv yi açıp klipleri izlemeye hakkımız yok mu, nedir a.k. "şu kelimeyi bulursanız 200 ytl sizin, bu ünlüyü tanıdıysanız 350 euro sizin" geyiği efendim, sormak istiyorum yetkililere.
0 /