dr. who

ingiliz yapımı bilimkurgu dizisi.yani bölümleri yarından itibaren cine5 de yayınlanmaya başlıyor..fantastik yapımlardan hoşlananlar kesinlikle izlemeli..
cok da izlenesi olmayan ingiliz bilim kurgu dizisi.kendisine sadece doktor diyen insan kiligindaki bir uzaylinin telefon klubesi $eklindeki uzay araci ile saga sola i$inlanarak dunyadaki kotuluklerle sava$masini konu ediyor.bo$ zamaniniz varsa ancak o bo$ zamani biraz eglenceli bir $ekilde gecirmek adina izlenebilir.
sezon 2 bolum 5

-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------

rose tyler’in sevgilisi zenci cocuk, gittikleri paralel dunyada kalip olen kendi benzerinin yerine geciyor.

-------------------------------------------------------spoiler------------------------------------------------------
malak gibi izlenmezse insanı, var olduğu dünyadan utandırabilen dizir. misal:

-----------------------------spoiler----------------------------:gelecekteki gelecekteki dünyada her insanın uzaylı bir kölesi olduğunu gören donna noble, insanlara ne olmuş böyle, bunu nasıl yaparlar minvalinden sözler eder. doktor kayıtsız bir şekilde, "her zaman öyleydi" diye cevap verir. donna üsteler ve "hayır benim zamanımda böyle değildi" deyince doktor aynı kayıtsızlıkla cevap verir, "üzerindekileri kimin diktiğini sanıyorsun?"-----------------------------spoiler----------------------------

o an şlaff diye ses gelir, kapak yerine oturmuştur.
vay arkada$, 50. yildonumu olmu$ ya lan. 50 senelik bir dizi ne demek yuh artik. google enfes bir doodle hazirlami$ bu arada dizi icin, bildigin oyun.
10. sezon 1. bölümüne 25 aralık 2016 tarihini vererek tüm bünyelere çüş dedirtmiş fantastik yapımdır. http://www.imdb.com/title/tt0436992/episodes?year=2016
dizinin bu kuşakta bu kadar popüler olmasında david tennant'ın rolü kesinlikle yadsınamaz. ayrıca christopher eccleston'da 1. sezonun sonunda" kariyerini kötü etkileyeceği" düşüncesiyle diziden ayrılarak hayatının en kötü kararlarından birini vermiştir. patlasındır çatlasındır.
velhasıl kelam bbc'den kötü yapım çıkmaz diyerek izlemeli izletilmelidir.

polisiye türünde izlemeyenin dövüldüğü başarılı bir versiyonu için (bkz:sherlock)
3. sezon 9. bolumunde oldugum beynin sınırlarını zorlayacak mükemmel ötesi dizi. geçen hafta başladım ve galiba okula gitmedim henüz.
0 /