donald trump

birkac kez iflas etmesine karsin her defasinda tekrar yukselmeyi basararak zirveye cikabilen amerikali isadami, eski emlak ve medya krali.kendisine ait gokdelen ve binalarinin dis kismina, gorulebilir bicimde soyadinin bas harfi olan "t" harfini asmaktadir. cnn kanalinin kurucusudur fakat maddi yetersizlikler nedeniyle satmak zorunda kalmistir.saclarinin sekli sebebiyle bircok internet sitesinde alay konusu olmustur. gectigimiz gunlerde slovak manken melania knauss ile ucuncu evliligini yapan trump su anda the apprentice adli programin sunuculugunu yapmaktadir.
onumuzdeki amerikan baskanligi secimleri icin aday olmus kendisi ama adayligi surece anladigim kadari ile cevrede kirilmadik pot birakmayacak. sanirim bunlarin hepsini bilincli yapiyor ki insanlarin aklinda sivri bir sekilde kalip oy toplayabilsin. son sacmaligi ise muslumanlar abd'ye alinmasin seklindeydi. oyle manyak kendisi.
antipatik, sert, oldukça ırkçı. bunun yanında başkanlığa resmen adım adım gitmektedir. ön seçimleri bir bir alıyor.
uluslararası savaş politikasını merak ettiğim başkan adayı.seçilmesi için taşlar özel olarak dizayn ediliyor gibi.
Uykulu gözlerle yanlis mi okudum acaba dedim, gittim yuzumu yikadim geldim ama yok, sonuc değişmedi. Bildiğin deli bir adam dunyanın patronu oldu. Ustelik bu adamin secim vaadlerinden biri muslumanları ABD ye sokmamak.

Dunyayı kotu gunler bekliyor.
en azından neye dost neye düşman bilinen, zaafları ve gücü ortada olan yeni abd başkanıdır.
destekliyor ya da sevinmiş değilim, iyi tarafından bakıyorum.
şu meşhur kapitalizmin ne olduğunu anlamak için küçük gibi kitaplar, düşmanı olmanız için karl marx okumanıza hiç gerek yok.
öğrenmek için bu yeni a.b.d. başkanına bakmamız yeterli.
20 ocak 2017 tarihinde baskanlik koltuguna oturacak ve abd dolari kur fiyati dusmeye baslayacak, elinde dolari olan simdiden bozdursun bence.
çin den ithal edilen urunler icin %45 vergi alinmasi icin yasa cikartacakmis, bu dolarin dusmesi icin bir sebep.
0 /