çok yemek yemek

allahim ne eziyet verici bir seydir anlatamam.

is toplantisi vardir, eli acik gonlu bol birisi ile yemege gidersin. rakilar gelir mezeler gelir amenna, zaten alkol kulturun varsa mezeler yeter sana, uzerine sicak yemek cesidi bildigin kulfettir mideye ama yok. adam sanki bir sekilde kendini kanitlamak ister gibi siparisleri verdikce verir verdikce verir. lan nereye yicez bunlari? zaten rakinin yaninda soguk mezeye dayanmisiz.

velhasili sofradan kalktiginda direksiyona sigmaz hale gelirsin. ha o yemekler kolay kolay erimez, mide sindirmez, sabaha kadar yatakta tur atar durursun.

ez cümle: az yiyin, hafif yiyin. benim gibi o lokum senin bu küşleme onun hadi ara sicaklar da geldi onlara da ufaktan bir bakalim demeyin. israr olsa bile yapmayin bunu. midemin siskinliginden daha yataga gidip uzanamadim bile ki saat neredeyse gece 02 oldu anasini satayim. uykular haram bana evet.
Bir nevi bağımlılıktır. Yemek yemek vücudumuzdaki mutluluk hormonlarını harekete geçirdiğinden, kimilerimiz depresyona girince iştahsızlık yaşamaz aksine yemeye abanırlar. Ihtiyacindan fazla yemek sigara , uyuşturucu, alkol gibi zararlıdır ve bağımlılık riski yüksektir.
uykudan hemen önce gerçekleştirdiğiniz bir eylemse, keyif verici olmasının yanında size dönüşü yağ ve sindirim sistemi sorunlarıdır.